м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів
Каталог товаров

Електрощити поверхові

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Поверхові щити

У житлових будинках, для установлення пристроїв (прийому, розподілу та обліку електроенергії), а також для слаботочної проводки, використовується щит поверховий. Конструкції шаф передбачають антивандальний захист і пломбування, що забезпечує: електробезпеку людей, захист обладнання та ліній, що відходять (у разі коротких замикань і перевантаження), а також збереження даних лічильника. Розподільні ящики встановлюються на сходових клітинах у під'їздах багатоповерхових будинків, а також у будівлях, де у різних приміщеннях розташовуються декілька абонентів (офісів, торгових точок, різних фірм і компаній). Поверхові електрощити забезпечують збереження лічильників поквартирного обліку електроенергії, прийом і подальший розподіл енергії по квартирах.

Щит електричний поверховий з високоміцним металевим зварним корпусом, що покритий порошковою фарбою. Корпу робить його неспаленим, довговічним, міцним від зломів і стійким до корозії. Дверцята щита часто мають акрилові віконця ( що не б'ються) для зняття показань лічильників.

 

Як вибрати поверховий електрощит
 

Інтернет-магазин «Електровоз» надає широкий вибір щитів розподільних поверхових (ЩРЕ), які відрізняються:

 1. за способом монтажу. Зварні металеві короби можуть бути виконані у двох виконаннях: навісні на стіну (ЩЕН) і вбудовані у нішу (ЩЕ);
 2. габаритами;
 3. наявністю відсіку для слаботочної апаратури, або без нього;
 4. кількістю вбудованих модулів (з автоматичними вимикачами квартирних груп на 40А і 63А, з апаратом відключення сходового стояка);
 5. числом лічильників (за кількістю квартир, від 2 до 8);
 6. монтажними панелями під однофазні, або трифазні лічильники;
 7. наявністю противозламної пластини;
 8. оснащенням навісними замками і дверцятами (наприклад, окремими на кожен відсік, які ускладнюють доступ до усіх відділень щита);
 9. кольором і структурою порошкового покриття, наприклад: сірий, білий, шагрень, гладка поверхня;
 10. наявністю віконець у дверцятах (щодо зручності зняття показань лічильників);
 11. кліматичним виконанням (наприклад, УХЛ4);
 12. ступенем захисту від пилу і вологи (наприклад, IP30 або IP54).

Умовне позначення ЩЕ

Внутрішній устрій поверхового щита передбачає три відділення:

 1. Відсік обліку у якому, на монтажній панелі, встановлюються електричні лічильники 1-но або 3-и фазні. Обліковий відділ може оснащуватися обладнанням, що дозволяє відключати сходовий стояк.
 2. Водорозподільний відділ (абонентський) для монтажу апаратури захисту вступної проводки і ліній, що відходять на квартири. Металевий корпус може бути порожнім або комплектуватися: фальш-панеллю, оперативними панелями, профілями для установлення N і PE шин, а також DIN-рейкою, шириною 35 мм. Протизломна панель дає можливість опломбування, наприклад, 4 точки пломбування. DIN-рейка слугує для розміщення модульного обладнання, що захищає мережі, що відходять від перевантажень і коротких замикань.
 3. Слабкострумовий відсік призначається для прокладання слаботочної проводки: телебачення, інтернет, сигналізація, телефон, радіо, кабельне ТБ, домофон. Відділ слабкострумових ліній містить перфоровані елементи, для легкого кріплення кабелів.

Переваги покупки в інтернет-магазині Електровоз


Інтернет-магазин «Електровоз» пропонує Вам поверхові електрошафи за найменшою ціною, тому, що ми працюємо безпосередньо з виробниками, без посередників.

Функціональне призначення поверхових щитів полягає не тільки у забезпеченні збереження обладнання і електроліній, але і у цілковитій безпеці людей. Тому металеві корпуси повинні повністю відповідати високим вимогам електробезпеки, мати відповідну сертифікацію.

Ми пропонуємо тільки сертифіковані високоякісні корпуси, що виготовлені з міцних металевих сплавів, та гарантують механічну міцність, довговічність і зручність у використанні. Порошкове покриття запобігає виникненню корозії, навіть у самих екстремальних умовах експлуатації.

Наші співробітники, згідно прайсу, допоможуть підібрати необхідний товар. Консультанти, у разі необхідності, підберуть комплектуючі до порожньої поверхової шафи.

Гарантована швидка доставка товару з міста Львова до Києва і в усі населені пункти України.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину