Elektrovoz
інтернет магазин електротоварів
 Пн. - Пт. з 9:00 до 18:00
Сб. з 9:00 до 14:00

Блог

Лічильники електроенергії використовують для обліку спожитої електричної енергії. Виділяють кілька видів лічильників. Їх поділяють на однофазні та трифазні. Для обліку електроенергії у споживачів із однофазним струмом використовуються однофазні лічильники. Споживачі, які використовують трифазний струм, застосовують трифазні лічильники.

  Читати далі

Сьогодні все частіше постає проблема з різкими перепадами напруги в мережі. Більшість ліній електропередач старі і вже не відповідають сучасним вимогам споживачів. Залежно від місцевості, та регіону проживання, напруга може коливатись +\- 35–50 В. Нажаль такі коливання згубно впливають на більшість побутової техніки.

  Читати далі

Світлодіодні світильники стали поширеними лише в останні десятиліття і вже за такий короткий період набули значної популярності серед тисяч споживачів.

  Читати далі

Електромагнітний пускач використовують для дистанційного керування силовими навантаженнями і забезпечення захисту двигунів від перенавантажень струмом. Це забезпечується роботою теплових реле. До вибору пускача підходять за деякими критеріями. Найперше нащо звертається увага – це величина магнітного пускача.

  Читати далі

Світлодіодний світильник – лідер на ринку серед приладів вуличного освітлення. При виборі світильників варто звернути увагу на їх характеристики: потужність, колірну температуру, кут освітлення, яскравість, та ступінь захисту.

Вуличний світлодіодний світильник має витримувати екстремальні низькі температури, не повинен піддаватися опадам.

  Читати далі

Сьогодні навіть на мить важко уявити життя без електроприладів. Часті стрибки напруги негативно впливають на дорогу побутову техніку, а незаплановане відключення струму може призвести до незручних ситуацій та серйозних наслідків. Саме для вирішення таких проблем існують ДБЖ (джерела безперебійного живлення).

  Читати далі

Електричні щитки мають велике значення. Вони захищають електричні прилади від перенавантаження та перепадів напруги, а також убезпечують людину від можливого ураження струмом. Щитки можуть вмонтовуватися всередині будинку і ззовні. Існує кілька видів електрощитів – вбудовані та навісні. Електричний щиток використовують для того, щоб розподіляти електричну енергію 220В в електричних мережах. Вбудований електричний щиток вміщуються в поглиблення стіни і виступає в один рівень з нею. Навісний електричний щиток повність виступає поверх стіни. Ще однією відмінністю навісних щитків від вбудованих є той фактор, що він містить місце для запобіжників. Його монтаж розрахований на відкритій площадці. Електричні щитки мають спеціальне укомплектування для їхнього монтажу на стіну і спереду закривається кришкою.Для чого використовують електрощити?

  Читати далі

Електромагнітний пускач використовують для дистанційного керування силовими навантаженнями і забезпечення захисту двигунів від перенавантажень струмом. Це забезпечується роботою теплових реле. До вибору пускача підходять за деякими критеріями. Найперше нащо звертається увага – це величина магнітного пускача. Струм головних контакторів пускача має перевищувати рівень струму навантаження. Також необхідно відслідкувати робочу напругу катушки, яка має відповідати напрузі кіл керування. Ще однією характеристикою – вона має відповідати кількості контактів у схемі керування.

  Читати далі

Електромонтажна гофтруба використовується при монтажі телефонних, комп’ютерних видів кабелів. Немає ніяких протипоказань для її застовуння у внутрішній прокладці в бетон або гіпсокартон. Крім того гофровані труби для електропроводки також застосовують при зовнішньому монтажі.


  Читати далі

Мідні жили проводів і кабеля та Алюмінієві жили проводів і кабеля

  Читати далі

Електрична розетка - це пристосування, яке дозволяє приєднувати електроприлади до мережі. Щоб вибрати потрібну розетку, необхідно знати її будову, технічні характеристики і мати уявлення про те, які види розеток існують.

  Читати далі

Лічильник електроенергії - це прилад, прямим призначенням якого є вимір витрат електроенергії змінного, або постійного струму.

  Читати далі

Популярність на світлодіодні прожектори за останні кілька років зросла в рази. Причиною того являється масовий перехід споживачів на енергозберігаючі технології. Люди зрозуміли, що купуючи такі речі можна добряче зекономити в майбутньому.

  Читати далі

Силовий кабель – це різновид кабелю, який призначений для передачі електричного струму від джерела до мережі користувача.

  Читати далі

Дифавтомат – це пристрій призначений для за захисту електричних ланцюгів, складається з двох функціональних вузлів – автоматичного вимикача і модуля диференціального захисту.

  Читати далі

Для більшості людей слова кабель і провід мають однакове значення. В цих термінах дійсно багато спільного, але різниця між ними є.

  Читати далі

Освітлення – чи не найважливіша річ в інтер`єрі на сьогоднішній день. Вважається, що самим перспективним досягненням людства, у галузі освітлення, є світлодіоди.

  Читати далі

Сьогодні я розповім Вам як зробити розрахунок номінального струму автоматичного вимикача. Практично кожен з нас стикається з таким завданням, але щоб вирішити його вірно і правильно читайте дану статтю.

  Читати далі

Вітаю, шановні відвідувачі сайту ЕЛЕКТРОВОЗ.
Що таке СІП? Переваги та застосування СІП дослівно розшифровується, як самонесучий ізольований провід.

  Читати далі
  • Показано 1 по 21 з 21 (Всього сторінок 1)