Elektrovoz

Кошик

інтернет магазин електротоварів
 Пн. - Пт. з 9:00 до 18:00
Сб. з 9:00 до 14:00

Як підібрати стабілізатор напруги для дому?

Сьогодні все частіше постає проблема з різкими перепадами напруги в мережі. Більшість ліній електропередач старі і вже не відповідають сучасним вимогам споживачів. Залежно від місцевості, та регіону проживання, напруга може коливатись +\- 35–50 В. Нажаль такі коливання згубно впливають на більшість побутової техніки.

Стабілізатор напруги – це пристрій який допоможе вирішити проблеми з різкими перепадами струму в мережі. Така річ зекономить не лише Ваші гроші, а і нерви та час.


Види стабілізаторів, та їх характеристика

В даний момент на ринку є велика кількість різновидів таких пристроїв. До вибору стабілізатора потрібно поставитись з особливою увагою, щоб він працював надійно і при цьому Ви не переплатили за покупку.

В більшій мірі, усі стабілізатори працюють приблизно однаково, але все ж найпоширеніші три різновиди: релейні, електронні, сервоприводні.

Релейні стабілізатори, завдяки блоку силових реле, перемикають обмотки трансформатора. Приблизна кількість спрацювання реле становить 40 тисяч разів, що в середньому воно відпрацьовує за 5-7 років.

Плюси – невисока вартість. Мінуси – обмежений термін служби.


Електронні стабілізатори це найбільш надійний пристрій для нормалізації напруги. Його робота базується на перемиканні обмоток трансформатора за допомогою спеціальних елементів – тиристорів, або сімісторів.

Плюси – пристрій може працювати без перебоїв майже до 20 років, в роботі він безшумний і тому чудово підходить для житлових приміщень.

Мінуси – велика вартість приладу.

Сервоприводні стабілізатори струму працюють завдяки моторчику з сервоприводом, який перекидає напругу по трансформатору.

Плюси – низка вартість приладу. Мінуси – велика кількість механічних вузлів.


Який стабілізатор обрати?

Вибір стабілізатора залежить від Вашої мережі. Якщо перепади бувають дуже часто, то найкращий вибір – це електронні стабілізатори. У випадку, коли мережа більш-менш стабільна то можна зупинитися на релейних стабілізаторах.

Купуючи стабілізатор в інтернет-магазині Електровоз. Ви можете бути впевнені в тому, що товар прослужить довго і без перебоїв. На всі стабілізатори пропонується гарантія, до того ж, ціни тут найнижчі по країні. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть з вибором техніки, та організують доставку у будь-який населений пункт України.

Схожі статьї

Вітаю, шановні відвідувачі сайту ЕЛЕКТРОВОЗ.
Що таке СІП? Переваги та застосування СІП дослівно розшифровується, як самонесучий ізольований провід.

Сьогодні я розповім Вам як зробити розрахунок номінального струму автоматичного вимикача. Практично кожен з нас стикається з таким завданням, але щоб вирішити його вірно і правильно читайте дану статтю.

Освітлення – чи не найважливіша річ в інтер`єрі на сьогоднішній день. Вважається, що самим перспективним досягненням людства, у галузі освітлення, є світлодіоди.

Для більшості людей слова кабель і провід мають однакове значення. В цих термінах дійсно багато спільного, але різниця між ними є.