Elektrovoz

Кошик

інтернет магазин електротоварів
 Пн. - Пт. з 9:00 до 18:00
Сб. з 9:00 до 14:00

Як підібрати стабілізатор напруги для дому?

Сьогодні все частіше постає проблема щодо різких перепадів напруги у мережі. Більшість ліній електропередання старі і не відповідають сучасним вимогам споживачів. Залежно від місцевості, та регіону проживання, напруга може коливатись +\- 35–50 В. Нажаль такі коливання згубно впливають на більшість побутової техніки.

Стабілізатор напруги – це пристрій який допоможе вирішити проблеми з різкими перепадами струму в мережі. Ця річ зекономить не лише Ваші гроші, а й нерви і час.

Види стабілізаторів, та їх характеристика

У даний момент на ринку є велика кількість різновидів таких пристроїв. До вибору стабілізатора потрібно ставитись з особливою увагою: щоб він і працював надійно і не переплачувати за покупку.

У більшості стабілізатори працюють приблизно однаково, але все ж найпоширеними є три різновиди: релейні, електронні, сервопривідні.

Релейні стабілізатори, завдяки блоку силових реле, перемикають обмотки трансформатора. Приблизна кількість спрацювання реле становить 40 тисяч разів, у середньому воно відпрацює 5-7 років.

Плюси – невисока вартість. Мінуси – обмежений термін служби.

Електронні стабілізатори, це найбільш надійний пристрої, для нормалізації напруги. Їхня робота базується на перемиканні обмоток трансформатора за допомогою спеціальних елементів – тиристорів, або сімісторів.

Плюси – пристрій може працювати без перебоїв майже до 20 років, у роботі він безшумний і тому чудово підходить для житлових приміщень.

Мінуси – велика вартість приладу.

Сервопривідні стабілізатори струму працюють завдяки моторчику із сервопривідом, який перекидає напругу по усьому трансформатору.

Плюси – низька вартість приладу. Мінуси – велика кількість механічних вузлів.

Який стабілізатор обрати?

Вибір стабілізатору залеже від Вашої мережі. Якщо перепади бувають дуже часто, то найкращий вибір – це електронні стабілізатори. У випадку, коли мережа більш-менш стабільна, то можна зупинитися на релейних стабілізаторах.

Купуючи стабілізатор в інтернет-магазині Електровоз, Ви можете бути впевненими, що товар слугуватиме довго і без перебоїв. На усі стабілізатори пропонується гарантія, до того ж, ціни тут найнижчі по країні. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть із вибором техніки, та організують доставку у будь-який населений пункт України.

Схожі статті

Вітаю, шановні відвідувачі сайту ЕЛЕКТРОВОЗ.
Що таке СІП? Переваги та застосування СІП дослівно розшифровується, як самонесучий ізольований провід.

Сьогодні я розповім Вам як зробити розрахунок номінального струму автоматичного вимикача. Практично кожен з нас стикається з таким завданням, але щоб вирішити його вірно і правильно читайте дану статтю.

Освітлення – чи не найважливіша річ у інтер`єрі, на сьогоднішній день. Вважається, що найперспективнішим  досягненням людства, у галузі освітлення, є світлодіоди.

Для більшості людей слова кабель і провід мають однакове значення. У цих термінах дійсно багато спільного, але різниця між ними є.