Elektrovoz

Кошик

інтернет магазин електротоварів
 Пн. - Пт. з 9:00 до 18:00
Сб. з 9:00 до 14:00

Які бувають лічильники електроенергії?

Лічильники електроенергії використовують для обліку споживаної електричної енергії. Виділяються кілька видів лічильників. Їх поділяють на однофазні та трифазні. Для обліку електроенергії споживачі із однофазним струмом використовуються однофазні лічильники. Споживачі, що використовують трифазний струм, застосовують трифазні лічильники.

Також лічильники електроенергії поділяються в залежності, від споживання енергії. Справа в тому, що споживання електроенергії поділяється на три режими: піковий, напівпіковий і знижений. Режими залежать від періоду доби, коли споживачі більше, або менше використовують електроенергію. У такому випадку відбувається не рівномірне навантаження лічильника, що призводить до зменшення терміну його служби, або частого ремонту. Щоб уникнути подібних ситуацій застосовуються двотарифні або багатотарифні лічильники.

Яка різніця між двотарифним і баготарифними лічильниками електроенергії?

Всі прибори обліку дозволяють збереження електроенергії за рахунок того, що є можливість відслідковувати її використання. Електролічильники мають певні відмінності між собою. Найперше це зовнішній вигляд. Двотарифні мають спеціальний дисплей, за допомогою якого можливо відстеження витрат на електроенергію. Використання таких лічильників дозволяє суттєво економити електроенергію, а отже, і Ваші кошти.

Переваги двотарифного лічильника:

Двотарифні лічильники дозволяють оплачувати електроенергію за нічним та денним тарифом. Це дозволяє суттєво заощадити, адже тариф у нічний час, майже вдвічі менший. Використання таких електролічильників буде вигідно людям, які ведуть нічний спосіб життя.

Переваги багатотарифного лічильника енергії:

Багатотарифні лічильники мають дещо іншу специфіку обрахунку споживаної електроенергії. З використанням таких типів лічильників вартість споживаної енергії буде змінюватися чотири рази на добу. У нічний час її вартість складатиме близько 40%, від основної вартості, вранці та ввечері - приблизно 140%, а вдень - 97%. Тобто при використанні багато тарифних лічильників, за основу беруть добовий період, під час якого люди споживають різну кількість електроенергії.

Який лічильник обрати для дому?

Для того, щоб обрати більш відповідний електролічильник, варто досконало підрахувати Ваші витрати, залежно від часу доби, та обрати необхідний тариф лічильника. Для того, щоб визначити, який лічильник використовується зараз, варто подивитися на табло старого апарату обліку енергії. Позначка 220 означатиме, що це однофазний лічильник. Якщо написано 220/380 - це означатиме, що використовується трифазний лічильник.

Одною з важливих характеристик, на яку варто звертати увагу, обираючи лічильник, є клас точності. Раніше похибка могла бути 2,5 %, але з випуском сучасних приладів вона змінилася до 0,5 - 1%.  

Також на що варто звернути увагу, це спосіб кріплення. Він може встановлюватися за допомогою гвинтів, або на дін рейці. Гвинти застосовуються щодо стандартних електрощитів, а дін рейка для кріплення електронних приладів.

Ще одним показником стане використовувана сила струму. У сучасних приладів вона розраховується на струми 50-60 А.

Купити лічильники електроенергії можна в інтернет-магазині Електровоз. Весь товар перевіряється на відсутність дефектів. Ви маєте можливість замовити електролічильники як оптом, так і в роздріб. Працівники магазину організують швидке відправлення Вашого замовлення по всій Україні.

Схожі статті

Вітаю, шановні відвідувачі сайту ЕЛЕКТРОВОЗ.
Що таке СІП? Переваги та застосування СІП дослівно розшифровується, як самонесучий ізольований провід.

Сьогодні я розповім Вам як зробити розрахунок номінального струму автоматичного вимикача. Практично кожен з нас стикається з таким завданням, але щоб вирішити його вірно і правильно читайте дану статтю.

Освітлення – чи не найважливіша річ у інтер`єрі, на сьогоднішній день. Вважається, що найперспективнішим  досягненням людства, у галузі освітлення, є світлодіоди.

Для більшості людей слова кабель і провід мають однакове значення. У цих термінах дійсно багато спільного, але різниця між ними є.