Elektrovoz

Кошик

інтернет магазин електротоварів
 Пн. - Пт. з 9:00 до 18:00
Сб. з 9:00 до 14:00

Які бувають лічильники електроенергії?

Лічильники електроенергії використовують для обліку спожитої електричної енергії. Виділяють кілька видів лічильників. Їх поділяють на однофазні та трифазні. Для обліку електроенергії у споживачів із однофазним струмом використовуються однофазні лічильники. Споживачі, які використовують трифазний струм, застосовують трифазні лічильники.

Також лічильники електроенергії поділяють залежно від споживання енергії. Справа в тому, що споживання електроенергії поділяється на три режими: піковий, напівпіковий і знижений. Режими залежать від періоду доби, коли споживачі більше, або менше використовують електроенергію. В такому випадку відбувається не рівномірне навантаження лічильника, що призводить до зменшення терміну його служби, або частого ремонту. Щоб уникнути подібних ситуацій застосовуються двотарифні або багатотарифні лічильники.

Яка різніця між двотарифним і баготарифними лічильниками електроенергії?

Всі прибори обліку дозволяють зберегти електроенергію за рахунок того, що є можливість відслідковувати її використання. Електролічильники мають певні відмінності між собою. Найперше це зовнішній вигляд. Двотарифні мають спеціальний дисплей, за допомогою котрого можливо відстежити витрати електроенергії. Використання таких лічильників дозволить суттєво зекономити електроенергію, а отже, і Ваші кошти.

Переваги двотарифного лічильника:

Двотарифні лічильники дозволяють оплачувати електроенергію по нічному та денному тарифах. Це дозволяє суттєво заощадити, адже тарифи у нічний час, майже вдвічі менші. Використання таких електролічильників буде вигідно людям, які ведуть нічний спосіб життя.

Переваги багатотарифного лічильника енергії:

Багатотарифні лічильники мають дещо іншу специфіку обрахунку спожитої електроенергії. При використанні таких типів лічильників вартість спожитої енергії буде змінюватися чотири рази на добу. У нічний час її вартість складатиме близько 40%, від основної вартості, вранці та ввечері - приблизно 140%, а в день - 97%. Тобто при використанні багато тарифних лічильників, за основу береться добовий період, під час якого люди споживають різну кількість електроенергії.

Який лічильник обрати для дому?

Для того, щоб обрати найбільш відповідний електролічильник, варто досконало підрахувати Ваші витрати залежно від періоду доби і обрати необхідну тарифність лічильника. Для того, щоб визначити, який лічильник використовується зараз, варто подивитися на табло старого апарату обліку енергії. Позначка 220 означатиме, що це однофазний лічильник. Якщо написано 220/380 - це означатиме, що використовується трифазний лічильник.

Одним із важливих характеристик, на які варто звертати увагу, при виборі лічильника, є клас точності. Раніше похибка могла бути 2,5 %, але з випуском сучасних приладів вона змінилася до 0,5 - 1%.  

Також на що варто звернути увагу, це спосіб кріплення. Він може прикріплюватися за допомогою гвинтів, або на дін рейці. Гвинти застосовуються для стандартних електрощитів, а дін рейка для кріплення електронних приладів.

Ще одним показником стане використовувана сила струму. В сучасних приладів вона розрахована на струм у 50-60 А.

Купити лічильники електроенергії можна в інтернет-магазині Електровоз. Весь товар перевіряється на відсутність дефектів. Ви маєте можливість замовити електролічильники як оптом, так і в роздріб. Працівники магазину організують швидке відправлення Вашого замовлення по всій Україні.

Схожі статьї

Вітаю, шановні відвідувачі сайту ЕЛЕКТРОВОЗ.
Що таке СІП? Переваги та застосування СІП дослівно розшифровується, як самонесучий ізольований провід.

Сьогодні я розповім Вам як зробити розрахунок номінального струму автоматичного вимикача. Практично кожен з нас стикається з таким завданням, але щоб вирішити його вірно і правильно читайте дану статтю.

Освітлення – чи не найважливіша річ в інтер`єрі на сьогоднішній день. Вважається, що самим перспективним досягненням людства, у галузі освітлення, є світлодіоди.

Для більшості людей слова кабель і провід мають однакове значення. В цих термінах дійсно багато спільного, але різниця між ними є.