Elektrovoz
7
0
0
Порівняння

Кошик

інтернет магазин електротоварів
 м. Львів, вул. Зелена, 251
Пн. - Пт. з 9:00 до 18:00
Сб. з 9:00 до 14:00

Які бувають світлодіодні лампи?

Які бувають світлодіодні лампи?>

Світлодіодні лампи - найсучасні джерела світла. Окрім економного споживання електроенергії, такі лампи екологічно чисті та безпечні у використанні. До плюсів також слід віднести тривалий термін роботи та високий ККД.

 

Види світлодіодних ламп, їх характеристика та переваги

Залежно від сфери застосування, розрізняють такі різновиди світлодіодних ламп:  • Лампи для будинку і офісу - це лампи, що використовуються у побуті, ними частіше замінюють лампи розжарювання, вони мають звичайний цоколь і однаковий вигляд. Можуть бути обладнані акумулятором, його використовують, у разі відключення струму.
  • Вуличні лампи - використовуються для підсвічування будівель, парків, доріг, автострад, пішохідних переходів і т.п. Основні особливості такого виду світлодіодних ламп це високий ступінь захисту, вони можуть бути різні за формою і кольором.
  • Лампи для прожекторів - надзвичайно потужні за своїм світловим потоком. Вони мають високий ступінь захисту.
  • Промислові - застосовуються у складських приміщеннях, на виробництві, на заводах. Їхня особливість - велика потужність, високий світловий потік і гарний ступінь захисту.
  • Автомобільні лампи - цілий клас ламп, що застосовуються для освітлення салону, у стоп-сигналах, або для ближнього і дальнього світла фар. Відрізняються потужністю і стійкістю до вібрації.

Які світлодіодні лампи купувати?

Універсальних світлодіодних ламп не існує. У разі обирання джерела освітлення, потрібно визначитися із вимогами, щодо нього. Інтернет-магазин Електровоз пропонує широкий вибір світлодіодного освітлення, за доступними цінами. У разі необхідності, на сайті, можна проконсультуватися у фахівців. Вони допоможуть із вибором, організують оперативну доставку по Україні.