м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів

Електричні щити застосовуються для установлення електролічильників і іншого модульного устаткування, яке застосовується для введення, обліку та розподілу електрики, а також захисту електромереж і електроапаратури від струмів перевантаження і від короткого замикання. У нас Ви зможете купити електрощит для різних областей застосування: для приватного сектора (будинки, квартири), комунального сектора (магазини, готелі, кінотеатри), для медичних і навчальних установ, для адміністративних будівель і промислових об'єктів.


 

Установка силового електричного щита

Установка, а головне збірка силової шафи повинна виконуватися тільки кваліфікованими фахівцями тому, що від цього залеже безпека, надійність і довговічність роботи усієї проводки.

Під час монтажу необхідно враховувати:

1. Тип установлення щитів

 • вбудований у стіну - підходить для прихованого прокладення, оптимальний варіант для квартири тому, що має ергономічний вигляд. Такі електричні щити встановлюються у спеціально виконані ніші, глибиною від 90 мм до 500 мм. Застосовуються у житлових під'їздах, у холах адміністративних будівель, в офісах. Зазвичай їх не ховають, тому, що вони мають ідеальний естетичний вигляд.
 • накладні (зовнішнього установлення) або навісні щити легко встановлюються, шляхом підвішування на стіну. Такий вид монтажу вибирають за умови відкритого електропроведення. Відстань від підлоги до боксу 1,5 метра. Такий вид установлення підходить для: коридорів, підсобних і спеціальних приміщень житлових, комунальних, навчальних, медичних, громадських і промислових будівель, а також для приватних будинків, дач. 

2. Розмір щитка. Залеже від кількості настановних місць у шафі, та розраховується для кожного ланцюга, що підключається з урахуванням потужності споживача, а також із запасом у декілька модульних місць.

3. Використання у однофазних або трифазних мережах.

4. Місце використання:

 • всередині приміщень,
 • на вулиці - також є важливими параметром під час установки.

5. Матеріал виготовлення:

 • металева шафа має надійний (антивандальний) корпус, пофарбований порошковою фарбою з гладкою поверхнею (або шагрень). Часто використовується для підприємств, установ, для ЖКГ (поверховий електрощит), для житлових будинків, офісів і т.д.
 • пластиковий бокс виконаний з негорючих, стійких до корозії полімерів. Має сучасний естетичний вигляд. Модульні бокси часто використовуються для установки модульної апаратури (для комп'ютерів, мереж зв'язку), у житлових будинках, офісах і т.д.


 

 Призначення розподільного щита

 

Розподільний щит повинен бути безпечним і зручним у використанні. Пристрої, встановлені в ньому, повинні бути захищеними і виконувати контроль і розподіл електроенергії, а також забезпечувати послідовне почергове спрацьовування захисту (забезпечення селективності).

На Din-рейки корпусів встановлюються: автомати захисту, ПЗВ, лічильник, диференціальні автомати, контактори, різні реле, блоки живлення, модульні розетки, шини, трансформатори, рубильники, різні пристрої контролю та управління.

Ще одна перевага електрощитів, що мають захист від несанкціонованого доступу, це можливість їх використання у системі АСКОЕ (автоматизована система комерційного обліку електроенергії). Лічильники, встановлені у таких корпусах виконують облік і передання даних за допомогою SMC, радіо і GSM сигналу.

 

 

Принцип формування ціни 

До щитів розподілу пред'являються високі вимоги щодо електро - пожежобезпеки, а також щодо відповідності усім міжнародним стандартам з електропостачання.

Чим більше "коробка" оснащена різними деталями і якостями (конструктивними особливостями), тим ціна на розподільний щит вище:

 • наявність захисту від води і пилу. Наприклад, щит з високим ступенем захисту (IР65), коштує дорожче аналогічного з низьким ступенем захисту (ІР20);
 • пломбування вступного апарату, без обмеження доступу до групи модульних апаратів;
 • наявність універсальних монтажних панелей під лічильник, а також комплектація Din-рейками для апаратури;
 • наявність віконця, для зняття показань з лічильника, без відкривання дверцят;
 • наявність дверцят, оснащених замком, для запобігання від несанкціонованого доступу;
 • габарити (чим більше у ньому настановних місць, тим дорожче) і т.д.

Слід зауважити, що вироби провідних європейських виробників коштують дорожче, ніж вітчизняна аналогічна продукція.

Переваги покупки в компанії Elektrovoz.com.ua

У нашому каталозі представлені силові щити у широкому асортименті тільки найкращої якості, від перевірених виробників. Інтернет - магазин "Електровоз" пропонує недорого купити електрощит, оптом і в роздріб, не виходячи з дому.
Товар постачається зі складу, а тому ціни на нашому сайті нижче ринкових, можливий продаж оптом. Забезпечуємо швидку доставку Ваших покупок в місто Київ і по всіх містах Україні.