м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів
Каталог товаров

NYM - кабель силовий

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Кабель NYM

Для безпечного і надійного прокладання потужних мереж освітлення та електромереж для стаціонарного обладнання каталог інтернет-магазину «Електровоз» рекомендує купити NYM кабель. Силовий кабель NYM слугує щодо постачання електрики до освітлювальних і силових ліній з напругою 300/500/660 Вт, частотою 50 Гц. Він необхідний для монтажу: вимикачів і силових розеток, нерухомих механізмів, ліній стаціонарного обладнання, ланцюгів освітлення.

Мідний NYM провід виконаний за німецькою технологією, з тришаровим ізоляційним захистом. Він відрізняється своєю безпекою і довговічністю (30 років). Дуже зручний в експлуатації, тому часто використовується для стаціонарної розводки: у житлових будинках, торгових, адміністративних і промислових будівлях, а також у школах, дитячих садах, лікарнях і т.д.

 

Розшифровка абревіатури NYM:

 • N - відповідність кабельної продукції щодо німецької сертифікації VDE і світовим стандартам, використання у складних і пожежонебезпечних місцях;
 • Y - ізоляція з ПВХ (полівінілхлоридний пластикат);
 • M - монтажний провід, для різних складних умов.

 

Що таке NYM кабель

 

Заповнений, круглого перетину високоякісний NYM провід використовується у разі зовнішньої і прихованої прокладки: у кладці цегли, у бетон, під штукатурку, у вигнутих кабельних каналах і гофротрубах, крім віброзасипки. Він підходить: для сухих і сирих приміщень, а також вибухонебезпечних, пожежонебезпечних, з 1-м класом електробезпеки і для дерев'яних будівель. Часто застосовується на відкритому повітрі (вулиці), тільки без потрапляння прямих сонячних променів, які руйнують оболонку і бажано без укладання у землю.

Електропровідник має унікальні характеристики безпеки і тривалий термін служби завдяки своїй будові.

 1. Мідні струмопровідні жили (2; 3; 4; 5; рідше 7), круглого перетину (від 1,5 до 35 мм 2). Усі провідники однакового діаметра, одно- або багатодротяні, з класом гнучкості 1 -2. Жили скручені, та ізольовані;
 2. Ізоляція їх потовщена, виконана з ПВХ (полівінілхлоридного пластикату). Для полегшення і безпеки монтажних робіт виконано кольорове маркування ізоляції жил. Нульовий провід має блакитний колір (іноді у позначенні додається N). Жила заземлення має стандартне жовто-зелене позначення і у маркуванні може додаватися (РЕ). Також зустрічається європейське позначення: нуль - О, заземлення - J, і без нього - Х.
 3. Заповнення виконане з крейдонаповненої невулканізірованной гумової суміші (полімерного компаунду). Воно нанесене зверху скручених і ізольованих жил;
 4. Зовнішня оболонка кабелю виготовлена ​​з ПВХ (полівінілхлоридного пластикату).

Число струмопровідних жил

 

Провода мають наступні переваги:

 1. Повна відповідність заявленим електричним характеристикам: пропускній здатності, питомому і індуктивному опору;
 2. Еластичний (особливо якщо багатодротяний провідник), підходить для укладання у вигнутих і важкодоступних місцях;
 3. Протипожежний, практично не схильний до горіння (за рахунок заповнювача, що має крейду). Ідеально підходить щодо проведення у дерев'яному будинку;
 4. Вологостійкий;
 5. Стійкий до високих і низьких температур;
 6. Надійний, навіть у разі тривалої експлуатації.

Основні параметри

 

 У чому різниця між NYM і ВВГ кабелями

 

Силові кабеля NYM із мідними струмопровідними жилами заповнені цє вдосконалені аналоги марок ВВГ і ВВГнг, що є дуже популярними для будинку, квартири і для виробничих цілей. NYM так само як ВВГ мають ізоляцію і оболонку, яка не підтримує горіння.

Основна їхня відмінність полягає у додатковому негорючому заповнювачі - полімерному компаунді у NYM. Це впливає на значне поліпшення характеристик німецької розробки. Незважаючи на те, що ВВГ коштує недорого, щодо NYM, споживач частіше робить свій вибір на користь останнього. Стрибки напруги і складні зовнішні умови не впливають на його надійність і довговічність. Тестування характеристик на відповідність міжнародній сертифікації є гарантією якості, безпеки.

 

Наші переваги

До даної продукції пред'являються особливі вимоги, тому що від цього залежить не тільки надійність і довговічність електричних ліній, але й безпека людини, збереження матеріальних цінностей. Якщо робити покупку у сумнівних продавців, то можна отримати підробку, яка не виконує своє призначення.

Ми працюємо тільки з відомими виробниками, які гарантують повну відповідність заявленим вимогам.

Коли купуєте у інтернет-магазині «Електровоз», то Ви отримуєте товар відмінної якості і за найкращою ціною, тому, що поставки здійснюються напряму, без посередників. Доставка проводиться перевізниками України у короткий термін, зі складу Львова до Києва, а також в усі міста і села нашої країни.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину