м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів
Каталог товаров

Консольні вуличні світильники LED

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

 Консольні LED світильники

Консольний світильник LED призначений щодо яскравого і економного вуличного основного освітлення: міст, селищ, заміських ділянок і усіх інших населених пунктів. Щоб прокласти нові і переобладнати старі освітлювальні лінії автомобільних доріг, територій магазинів, заводів, парковок, шкіл, лікарень, біля АЗС, залізничних платформ, ми рекомендуємо купити консольний світильник. Завдяки новим технологіям, консольний світлодіодний світильник забезпечить ефективне, нешкідливе і комфортне світло біля під'їзду будинку, на пішохідній та проїзній частині двору. А також, що не менш важливо, консольний LED світильник гарантує значну економію коштів (до 30-60%), щодо традиційних вуличних ламп: ДРЛ, ДнАТ. Це виконується за рахунок низького споживання електроенергії та довготривалої експлуатації, 50 тисяч годин.

 

 Критерії вибору консольних LED світильників

Правильний вибір і грамотне розташування магістральних джерел світла вирішують відразу кілька складних питань: безпека (щодо запобігання нещасних випадків на автодорогах і тротуарах), ефективна експлуатація, комфорт для людей і прикраса архітектурних будівель. Консольний вуличний світильник використовується у якості основного освітлення, має яскравий світловий потік, спрямований на площу.

Коли обираєте вуличні консольні світлодіодні світильники, необхідно звернути увагу на наступні характеристики:

 • Потужність від 20 Вт (1800 Лм) до 200 Вт (27200 Лм) підбирається залежно від об'єкта, висоти опор і геометрії освітлюваної ділянки. Освітленість повинна відповідати нормативним документам у Люксах. Наприклад, для автострад класів А, В, С підходять найбільш потужні освітлювальні прилади;
 • Крива сили світла (КСС), що відповідає за освітлення всієї площі, без сліпучого ефекту. Для кожного випадку застосування вуличних світильників на опорах є своя краща діаграма. (Іноді виробник пише кут світіння, наприклад 140/80 °). 7 діаграм кутового розподілу променів:

1. Концентрована (К), рекомендується щодо монтажу світильника вище ніж 15 м;

2. Глибока (Г) – призначена для опор ліхтарів на висоті не вище 15 метрів;

3. Косинусна (К) –  щодо рівного освітлення приміщень, на вулиці зустрічається рідко;

Л і Ш призначаються, щодо витягнутих площ. Наприклад автодоріг, вулиць, тунелів.

4. Напівширока (Л) - підходить щодо вуличного освітлення, з висотою опор до 10 метрів;

5. Широка (Ш) – слугує, коли відстань між стовпами більше 40 метрів і висота опор вище 10 метрів;

6.  Рівномірна (М) підходить щодо освітлення парків, під'їздів;

7. Синусна (С) –  щодо приглушеного світла, зустрічається рідко.

 Приклад зон напрямків максимальної сили світла від ліхтарного стовпа

 • Передання кольору. Діапазон кольорової температури світлодіодів для вулиці коливається від нейтрально білого до холодного біло - блакитного світла (4000 - 6500К). Білий колір, у порівнянні з жовтим (3500К), полегшує сприйняття глибини простору, тому більш кращий для нічного бачення. Але занадто холодний відтінок (понад 6500К) сліпить очі.
 • Індекс передачі кольору відповідає за природні відтінки кольорів, без спотворення.
 • Чим вище індекс, тим якісніше світильник:
  • Ra> 90 відмінно;
  • > 80 дуже добре;
  • > 70 добре;
  • > 60 прийнятно;
  • > 40 в допуску;
  • < 40 погано.
 • Рівень пило-вологозахисту (ІР). Майже усі вуличні світильники консольного типу мають корпус ІР65-66, з високим ступенем захисту від дощу і пилу. Якість збірки забезпечує герметичність від потрапляння вологи і бруду, продовжує термін служби лампи. У разі, якщо монтаж виконується у промисловому неопалюваному приміщенні, на складській критій території, або на автостоянці під навісами, тоді досить ІР 40;
 • Стійкість до сильних перепадів напруги, завдяки вбудованому драйверу, наприклад 100-265 В, 50/60 Гц;
 • Робоча температура, наприклад від -50 ° до + 50 ° С;
 • Можливість управління світловим потоком. Щодо додаткового заощадження грошей (до 50%) розроблені більш дорогі і економічні моделі освітлювачів. Наприклад з датчиками руху, з дистанційними GSM-передавачами, дистанційними регуляторами за існуючих мереж 220 В і навіть з джерелами живлення у вигляді сонячних батарей.

 

 Особливості конструкції вуличних консольних світлодіодних світильників

 Вуличні світильники консольного типу встановлюють під кутом, або на опори Г- образні трубчастої конструкції. Вони мають різні кути нахилу, наприклад, 15-20 °. Кріплення світильника болтами з контргайками, на стовпи або стіни, висотою 6 -12 метрів, дозволяє їх надійно і швидко фіксувати в заданому положенні. Сам світильник, а також металева основа повинні мати високу механічну міцність і стійкість. Це необхідно, щоб витримувати сильні навантаження поривів вітру, обледеніння, снігових опадів.

Ребра жорсткості корпусу слугують, щодо відведення тепла і зливу снігу, що розтанув. Тим самим збільшуючи термін служби приладу.

Матеріал виготовлення корпусу є високоякісний пластик або алюміній (сплави Al), з широким діапазоном робочих температур і стійкого до ультрафіолетових променів.

Форма приладів є не тільки вдалим дизайнерським рішенням, але й запобігає налипанню пилу і листя.

Головна відмінність LED освітлення, від традиційних ліхтарів на стовпах, полягає у високоефективному джерелі світла - світлодіодах.

У корпусі, поруч з діодами, розміщений блок живлення, щодо перетворення мережі живлення змінного струму з напругою 220 В, частотою 50 Гц у низьковольтне постійного струму.

ПРА - пускорегулюючі апарати, щодо включення і виключення пристрою.

Лінза виготовлена ​​з міцного скла зі світлотабілізірованного полікарбонату. Деякі моделі розсіювачів оснащені поліпшеною дорожньої оптикою (модифікації діаграм КСС).

Матеріал консолі кріплення - алюміній (або його сплави), щоб полегшити конструкцію.

Комплектуючі і кріпильні елементи виконуються з нержавіючої сталі, щодо запобігання корозії.

 Переваги консольних світлодіодних світильників

Світлодіоди найбільш економний і ефективний джерело світла. Вони прийшли на заміну звичайним світильникам ЖКУ15, з трубчастими натрієвими лампами ДНаТ (жовтого відтінку) і РКУ15 зі ртутними лампами високого тиску ДРЛ (блакитного кольору),  

Порівняльна таблиця ДНаТ, ДРЛ та світлодіодних ламп

Переваги LED освітлення

Вуличні LED світильники працюють протягом цілої ночі і цілий рік, тому початкові вкладення швидко окупаються за рахунок малого споживання електрики і тривалої експлуатації. Постійна і значна економія, під час використання LED пристроїв, швидко покриє Ваші разові закупівельні витрати.

Світлодіоди, що використовуються як джерело світла вуличних LED світильників мають переваги:

 1. Сучасне, красиве і комфортне світло, без мерехтіння і звуків;
 2. Значу економією електроенергії, світлодіоди споживають на 30 - 60% менше електроенергії, ніж аналогічні ДНаТ і ДРЛ;
 3. Тривалий ресурс роботи світлодіодів, від 20 до 100 тисяч годин бездоганної роботи, без будь-якого обслуговування. Експлуатація традиційних освітлювачів (наприклад, ЖКУ, РКУ) становить 10-12 тисяч годин. При цьому вони потребують не тільки частої заміни, а й обслуговування. Їх розсіювач періодично необхідно акуратно протирати (крихкість ламп) через втрати світлового потоку, до 50%. Під час заміни перегорілих ламп витрачаються великі грошові, часові та людські ресурси. Це вартість за прилади, дорога оплата за висотні роботи з використанням автовишок, організація безпеки персоналу і т.д. Якщо купити консольний LED світильник, то є можливість уникнути і великих витрат за використовувану електроенергію і істотних експлуатаційних витрат;
 4. Висока ефективність протягом тривалого терміну служби, світловіддача 120 - 170 Лм / Вт, енергоефективність складає (А - А +++);
 5. Нешкідливість променів для людей, комах і тварин. Лампа не виділяє шкідливих випромінювань, не містить ртуть, не вимагає утилізації;
 6. Мале навантаження на міські електромережі за рахунок пускових струмів, рівних нулю. Це робить лінії більш безпечними і довговічними.

 

 Переваги покупки консольних LED світильників в інтернет-магазині Elektrovoz.com.ua

Інтернет-магазин «Електровоз» представляє якісні вуличні світлодіодні світильники: консольні (у даному розділі), прожектори, для АЗС, ландшафтні садово-паркові ліхтарі, настінні  ліхтарі, тротуарну плитку, що світиться.

Наші фахівці допоможуть підібрати необхідний товар, за мінімальною ціною і скоротити Ваші витрати на модернізацію.

Ми працюємо безпосередньо з відомими торговими марками України та Китаю, які гарантують відповідність заявленим характеристикам.

У нас діє гнучка система знижок щодо оптових покупців.

Ми цінуємо довіру наших клієнтів. Поставки товару до Києва і в усі міста країни виконуються в строго обумовлені терміни, службами доставки. Жителів Львова ми також чекаємо за адресою вул. Зелена 251.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину