м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів
Каталог товаров

Вогнестійкий кабель Flame-X HXH-FE 180/E30-E90

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Вогнестійкий кабель призначений для електропостачання обладнання, у разі виникнення екстремальної ситуації (пожежі). Для надійної роботи всіх життєзабезпечуючих систем (вентиляція, сигналізація, пожежогасіння і т.д.) ми пропонуємо купити кабель для пожежної сигналізації.

 

Кабель для пожежних сигналізацій

Звичайні дроти з ПВХ ізоляцією, при несправності, замиканні і перевантаженнях лінії призводять до займання. А при прокладці з великими відгалуженнями вогонь поширюється по всій будівлі. Вони не здатні забезпечити нормальне функціонування структури пожежогасіння, вентиляції, аварійного освітлення. Термостійкий провід зберігає дієздатність протягом тривалого часу, навіть при прямій дії полум'я, тим самим зберігаючи життя людей, а також майно. Кабель для систем пожежної сигналізації має функції: сигналізації про пожежу, евакуаційного освітлення, автоматичної системи пожежогасіння.

 

Види вогнестійкого кабелю

Види термічного кабелю розділяють за конструктивними особливостями, матеріалами виготовлення ізоляцій і оболонок дротів. Ізоляційні матеріали повинні перешкоджати спалаху і розповсюдженню вогню, при оплавленні не виділяти токсичних речовин і диму.

 • Ізоляція із стеклослюденіта. Такий матеріал захищає пристрої від займання, поглинає отруйні продукти розпаду, витримує температуру до +700 0С;
 • Металевий захист, зберігає працездатність кабельної продукції протягом 2,5-3 годин;
 • Ізоляція зі спеціальної кремнєорганічної гуми, яка при нагріванні переходить в керамічну речовину, чим значно подовжує роботу електроліній;
 • Для об'єктів великої протяжності кабельних комунікаційних трас, відмінним рішенням захисту від пожежі є безгалогенний вогнетривкий кабель. Він виконаний з інноваційної полімерної композиції, яка не містить галоген. Це екологічно чистий матеріал, при підвищеній температурі, запобігає потраплянню кисню до електрокабелю. Такі характеристики забезпечують широке застосування безгалогенним кабелям в системах пожежної безпеки будь-яких споруд, а також з підвищеною вибухо- і пожежонебезпекою (шахти, електростанції і т.д.).

Характеристики деяких видів кабелів, стійких до вогню

Технічні характеристики


Вогнестійка кабельна продукція повинна мати відповідні сертифікати якості, відповідати високим вимогам і класам безпеки, мати достатню пропускну здатність.

Маркування вогнестійких проводів, що часто застосовуються:

 • НГ - негорючий, має вогнестійкість від A до D;
 • LS - прокладка, вмонтовується зверху основної ізоляції в зонах, що проходять по вибухонебезпечним дільницям;
 • HF (halogen free) - матеріал ізоляції, який при високих температурах (в умовах відкритого вогню): не виділяє дим і інші токсичні випари, а також має високі антикорозійні властивості. Використовується для спільної проводки з іншими інформаційними та силовими кабелями;

NHXH кабель складається:

 

 1. Однопроволочної або багатодротяної струмопровідної жили з міді, перетин жил круглий (10-240 мм2), клас гнучкості 1-2,
 2. 1-й ізоляційний шар жил виконаний з двох смуг, вміщуючих слюду. Обмотка стрічками з такого матеріалу витримує температуру до + 700 ° С, не втрачає основних властивостей, протягом 3-х годин.
 3. 2-й ізоляційний шар складається із зшитого поліетилену, з відміткою забарвленням - смугою. Ізольовані жили скручуються у сердечник;
 4. Заповнення виконується із безгалогенного композиційного матеріалу;
 5. Зовнішня оболонка також виготовлена із ​​безгалогенної композиції.

                                       Кабель FLAME-X, NHXH

  Сфера застосування

Протипожежний кабель використовується для прокладки в громадських і промислових будівлях, що мають високі вимоги, щодо захисту від пожежі, зі значним зосередженням людей. А також для збереження цінностей (матеріальних і культурних).

 • Промислові підприємства,
 • Багатоквартирні високі житловиві будинки,
 • Супермаркети і розважальні центри,
 • Навчальні заклади, приміщення охорони здоров'я,
 • Готельні комплекси,
 • Тунелі і гаражі підземні,
 • Кінотеатри, музеї, офіси.

FLAME-X, NHXH кабель застосовують як:

 Переваги інтернет-магазину Електровоз


Інтернет-магазин «Електровоз» представляє NHXH кабель високої якості, відомих вітчизняних та зарубіжних торгівельних марок.

Наш каталог пропонує купити пожежостійкі кабелі, які виготовлені, згідно з міжнародними сертифікатами якості.

У нас можна купити кабельну продукцію за недорогою ціною, так як ми працюємо безпосередньо з виробниками.

Після оформлення замовлення відправка виконується негайно, зі складу міста Львова до Києва, та у всі області України.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину