м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів
Каталог товаров

Металеві лотки для кабелю

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Лоток для кабелю є основною складовою системи металевої траси слабкострумових і силових кабелів, напругою 1000 В. У трасу, що утримує кабелі входять: металеві кабельні лотки, консолі, перегородки, кронштейни, хрестовини, поворотні кути і т.д. Металеві лотки для прокладки кабелю застосовуються для виставкових залів і кінотеатрів, торгових центрів, виробничих і адміністративних будівель, в тому числі у вологих неопалювальних приміщеннях, або на вулиці, під навісом.

Кабельні короби з кришками слгують захисним бар'єром від зовнішніх чинників: пил, волога, механічні пошкодження. Відкрита проводка жолобів з перфорацією дозволяє легко обслуговувати систему.

Для легкого і надійного кріплення декількох кабелів або пристрою багатоканальної силової або сигнальної проводки, найкращим рішенням є металеві кабельні лотки.

Оцинковані короба забезпечують надійність, довговічність, електро- і пожежо-безпеку конструкцій.

Інтернет-магазин «Електровоз» пропонує купити лоток для прокладки кабелю, який в разі виникнення пожежі, захистить кабельну трасу і забезпечить безпечну евакуацію людей. Протягом 30 хвилин, всї життєзабезпечуючі системи: вентиляції, освітлення і сигналізації продовжать роботу, а при використанні вогнетривких кабелів цей час збільшиться до 1,5 години.

 

Асортимент

Металеві лотки і запчастини до них


 Наш каталог представляє наступні типи жолобів:

 1. перфоровані полегшені,
 2. цілісні посилені, неперфоровані,
 3. дротові легкі,
 4. сходового типу,
 5. кришки для всіх типів коробів, що використовуються як додатковий захист від механічних пошкоджень. А також для додавання конструкціям естетичного вигляду.

Розміри коробів:

 • довжина лотків становить стандартно 3 метри,
 • ширина становить 50 мм - 600 мм,
 • висота в межах 30, 35, 50, 80, 100 мм.

Канали виготовляються:

 • з нержавійки. Короб з нержавіючої сталі підійде для агресивних середовищ,
 • гальванічні. Гальванічно оцинковані дротяні канали використовують для зовнішніх систем,
 • з оцинковки. Лотки виготовляють з рулонної стали холоднокатаної. Способи виконання: занурення готової продукції в розплав цинку, або виготовлення виробів з оцинкованої сталі конвеєрним методом. Висока якість всіх оцинкованих виробів досягається 4-х ступінчастим очищенням поверхонь: знежирення хімічними методами, електрохімічне травлення, знежирення електрохімічне і хімічне травлення,
 • пластикові канали Ви знайдете на нашому сайті, в цьому ж розділі «Системи прокладки кабелю», на іншій сторінці «Кабель-канал».

Аксесуари:

 • За допомогою стяжок з нейлону, можливо, закріпити дроти на металеві жолоби.
 • При спільному прокладанні, в одному жолобі, проводів різних видів (силових і інформаційних), необхідно застосовувати перегородки, щоб уникнути наведень.

Використання перегородки для виключення наводок

Як вибрати лоток для кабелю


1. Перфоровані лотки підійдуть для підвісних конструкцій стель, стін. Перфорація значно зменшує вагу каналів, не знижуючи їх міцність. Кругла на зрізі, трубчаста форма замків, покращує міцність виробів і не має гострих кромок. Перфоровані короби і асортимент запчастин до них, дозволяють виконувати конструкції різної складності.

                             Перфоровані жолоби на стельової трасі

       

2. Цілісні короба експлуатують для підлогових систем, так як їх посилена конструкція дозволяє витримувати значні механічні навантаження. Перевага закритого жолоба це і надійний захист ізоляції кабелів від контакту з навколишнім середовищем, навіть при тривалому впливі вогню.

                               Неперфоровані канали для підлоги конструкції

           

3. Дротові канали використовуються для забезпечення легких конструкцій. Вони гарантують ідеальну вентиляцію кабелів, завдяки чому забезпечується оптимальна температура функціонування. Для сітчастих систем використовується 4-5 міліметровий дріт, що дає можливість витримувати велике навантаження. Прокладається під фальшпотолком, всередині приміщень. Монтаж сітчастої конструкції простий, в порівнянні з перфорованою, або цільною трасою. Недоліком дротяних лотків є наявність гострих закінчень, при влаштуванні відгалужень. Щоб уникнути пошкодження ізоляції необхідно контролювати відсутність гострих кінців дроту.

Кріплення дротяних каналів до залізобетонних конструкцій. Фіксація проводів за допомогою нейлонових стяжок

           

4. Сходового типу. Монтаж конструкції у формі сходів виконується швидко і легко. Сходова конструкція дозволяє заощадити до 60% часу на монтаж і відмовитися від з'єднувачів, так як для цього застосовуються металовироби. Технологія сходових коробів цк монтаж як встик, так і внахлест, при використанні з'єднань «мама» і «папа». Конструкція з оцинкованої сталі сходових лотів представлена ​​у великому асортименті типорозмірів: висота профілю 50,80,100мм, ширина 200-600 мм і безліч монтажних аксесуарів.

Плюси інтернет-магазину Elektrovoz

Ми пропонуємо недорого купити металеві лотки і запчастини до них.

Наші консультанти дадуть відповідь всі Ваші запитання, допоможуть вибрати такі вироби, щоб не було перевищення максимально допустимих навантажень систем.

Ціна на товар в нашому магазині найменша, так як ми поставляємо товар безпосередньо, від виробників.

Швидка доставка виробів здійснюється зі складу міста Львова до Києва і в усі точки України.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину