м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів
Каталог товаров

Електролічильники

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Електролічильники

У нашому інтернет-магазині ELEKTROVOZ можна купити лічильник електроенергії необхідної модифікації і зменшити витрати на комунальні послуги. Вимірювальний прилад призначений для обліку витраченої електроенергії у житлових будинках, на підприємствах, у навчальних закладах, на комунальних об'єктах. Для цього пристрій має рахунковий механізм у вигляді диску, що обертається, або електронного мікропроцесору.

У каталозі представлені електролічильники, що випущені світовими та вітчизняними виробниками, які володіють великими функціональними можливостями:

 • вимірюють кількість використаної електроенергії;
 • зберігають інформацію у пам'яті пристрою;
 • виводять цифрові показники щодо спожитої енергії на табло;
 • надають дані щодо тарифів у багатотарифних лічильники;
 • фіксують інші мережеві параметри: силу струму, напругу у мережі, активну і реактивну енергію.

 

Як вибрати електролічильник

 Щоб вибрати правильний лічильник електрики для здійснення контролю за витратою енергії, необхідно знати такі параметри:

 1. Вид підключення. За цим критерієм бувають:
  • Лічильники прямого включення з прямим підключенням до мережі. Їх встановлюють щодо обліку струмів малих величин у приватних будинках і квартирах;
  • Електронні лічильники електроенергії непрямого підключення. Їх під'єднують через трансформатор струму і встановлюють для загального обліку електроенергії, яку споживають у багатоквартирних будинках і гуртожитках;
  • Електричні лічильники комбінованого підключення з прямим підключенням за напругою і трансформаторних за струмом. Підходять для установки у квартирах, на промислових і комунальних об'єктах;
 2.  Номінальна величина сили струму і напруги, максимальне значення струму, яке він витримує під час пікових навантажень;
 3. Вид вимірюваної електроенергії. Є електричні лічильники, які контролюють витрати корисної (активної) енергії, що витрачається на обігрів будівель, приготування їжі та інші побутові цілі. Також є моделі, які враховують реактивну енергію необхідну для створення електромагнітного поля і його зворотну віддачу у мережу. Такі лічильники використовують на промислових об'єктах;
 4. Потужність. Показує сумарне струмове навантаження, яке витримує лічильник у квартирі або на об'єкті;
 5. Клас точності. Показує похибку щодо обліку електричної енергії;
 6. Варіант зняття і передачі показань (візуальний або дистанційний);
 7. Виконання корпусу і спосіб його кріплення. Кріплення індукційних моделей старого зразка виконується за допомогою трьох гвинтів. Електронний електролічильник кріпиться на DIN-рейку;
 8. Давність проведення Держповірки. Дата метрологічної перевірки указана у техпаспорті і не повинна перевищувати одного року для трифазних електролічильників і двох років для однофазних.

 

Різновиди лічильників електроенергії

За принципом роботи відлікового механізму лічильники бувають:

 • Індукційні (механічні) - кількість витраченої електроенергії визначається за кількістю обертів диску;
 • Електронні - у них є мікросхема щодо зчитування даних про перетворення потоку електричної енергії і світловий індикатор, спалахи якого відповідають обертанню диску на механічному пристрої.

За типом підключення до мережі розрізняють:

 • Однофазні лічильники - розраховані на напругу 220 В, призначені для електромереж, у яких використовується кабель з двома жилами (нуль і фаза). Підключаються за допомогою чотирьох клем. Застосовуються у квартирах і приватних будинках.
 • Трифазні лічильники - розраховані на фазну напругу 380 В і мережу, у якій на вході використовується трижильний, або чотирьохжильний кабель (нуль і фази). Підключення до мережі проводиться за допомогою восьми клем. Встановлюються на промислових об'єктах і у приватних будинках, якщо до них підведені три фази.

За кількістю тарифів облікових пристрої бувають:

 • однотарифні - враховують добову витрату електроенергії за єдиним тарифом;
 • багатотарифні - визначають витрати електроенергії, залежно від часу доби.

Однофазный многотарифный электросчетчик для экономии электричества

Однотарифні і багатотарифні лічильники - який краще?

Однотарифні і багатотарифні побутові лічильники електроенергії відрізняються способом обліку витрат електроенергії. Під час використання однотарифних лічильників оплата за електроенергію здійснюється за одним тарифом. У багатотарифних облікових приладах витрата електроенергії розраховується за різними часовими тарифами.Так, у двухтарифного лічильника денний тариф за 1 кВт⋅ч з 7.00 до 23.00 дорожче, ніж нічний з 23.00 до 7.00. У трифазних лічильниках різниця у тарифах ще більше, тому можна заощадити від 30 до 60% витрат на електроенергію, порівняно з однотарифним лічильником. Споживачам, які вважають за краще нічний ритм життя, більше підійдуть багатотарифні лічильники.

Незважаючи на те, що багатотарифне електрообладнання коштує дорожче, гроші, витрачені на придбання, окупляться за рік. Економія досягається за рахунок наступних дій:

 • включення потужних побутових електроприладів (посудомийних і пральних машин, бойлерів і опалювальних приладів) у нічний час;
 • відключення у пікові години приладів, які використовуються днем, але мають функцію відкладеного часу (мультиварок, хлібопічок).

Однотарифні лічильники відрізняються простим виконанням, меншою вартістю і тривалим терміном експлуатації.

Однофазный однотарифный счетчик ЦЭ6807Б-U

Варто враховувати перед покупкою

Перш ніж купити електролічильник необхідно брати до уваги на якому об'єкті буде виконуватися контроль електроенергії.
Побутові лічильники, як правило, однофазні (220 В). Трифазний прилад купується для фазної напруги 380В. Він же може працювати і при 220 В, але якщо у квартирі двухпровідна мережа, то навіщо переплачувати?
Якщо Вам, для квартири, необхідний лише правильний контроль за витратою кіловат, краще зупиніть свій вибір на однофазному, однотарифному бюджетному електромеханічному варіанті. Сучасні види приладів забезпечують хороший 1 клас точності, захищають від несанкціонованого підключення та розкрадання енергії, прості у використанні.
Все більшої популярності в Україні, у житлових будинках займають багатотарифні електричні лічильники. Вони здатні суттєво економити кошти за рахунок обліку день ніч.
На промисловому підприємстві вимірювана енергія повинна бути активна, реактивна, повна. Комерційні лічильники електрики вигідно використовувати у житловому секторі тільки тоді, якщо господарство оснащено сонячними панелями, або вітряними установками. Апарати під зелений тариф і систему АСКОЕ (автоматизована система комерційного обліку електроенергії) не тільки контролюють, але дають можливість заробити. У цьому випадку ведуться взаєморозрахунки з державою за взяту і постачаєму енергію.

 Допомога в покупці від інтернет-магазину Електровоз

Ми підбираємо асортимент так, щоб він максимально задовольняв запити покупців. Доставка замовлень у Київ та інші міста України виконується Новою Поштою, можливий самовивіз зі складу у Львові. Перевагами покупки в інтернет-магазині ELEKTROVOZ є:

 • Великий вибір електричних лічильників, які ми отримуємо безпосередньо з заводів-виготовлювачів;
 • Консультації та допомога менеджерів під час купівлі товару;
 • Актуальна і доступна ціна на електролічильники різних модифікацій;
 • Індивідуальний підхід до покупців;
 • Зручний спосіб оплати замовлення;
 • Гарантія та можливість повернення замовлення протягом 14 днів після покупки.
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину