м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів
Каталог товаров

КГ - кабель гнучкий в гумовій ізоляції

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Кабель КГ

Мідний кабель КГ у гумовій ізоляції і оболонці використовується для підключення пересувного будівельного обладнання (зварювальних апаратів, бетономішалок, підйомників, тельферів, мостових і козлових кранів, потужних інструментів) та інших переносних механізмів (медичних, промислових, торгових т.д.).

Силові гнучкі кабелі КГ призначаються щодо ліній:

 • Змінного струму, з напругою 660 В, частотою 400 Гц;
 • Постійного струму, напругою 1000 В.

Каталог інтернет-магазину «Електровоз» пропонує не тільки широкий асортимент, а й найкращі ціни на кабель КГ. У нас можна купити кабель КГ одножильний для з'єднання електротримача зі зварювальним апаратом, а також багатожильний (1-5) для різних нестаціонарних пристроїв. Провід КГ часто застосовується у приватних домоволодіннях щодо харчування побутового переносного електроінструменту, занурених насосів, гнучкого шланга електроплити. Кабель марки КГ однаково добре експлуатується у приміщенні, на вулиці. Він стійкий до УФ променів, високої і низької температури (діапазон -40 +50 ° С).

 

 

Характеристики кабелю КГ

 

 

Гнучкий силовий кабель має конструкцію:

1. Жили виконані з міді - металу, що добре проводить струм, (1 - 5) круглого перерізу (1-240 мм2), скручені у сердечник, багатодротяні, 5 класу гнучкості. Радіус min вигину повинен становити не менше 8d (зовнішніх діаметрів).

Мідний дріт для виготовлення струмопровідних жил беруть без олов'яного покриття (не луджений) для того, щоб скручування вийшло круглого перетину. Багатодротяна структура забезпечує не тільки підвищену гнучкість виробу, але й високу міцність, тривалий термін використання.

2. Ізоляція кожної з жил виготовлена ​​з гуми типу РТІ-1 або РТІ-2. З метою безпеки, а також для простого, легкого монтажу і обслуговування, ізоляція має цифрову або кольорове маркування. Наприклад, заземлювальна жила - позначається «РЕ», або зеленим з жовтим забарвленням, нульова - «0», «N» блакитного відтінку.

Гуму виготовляють не з натурального каучуку, досить дорогого, а з синтетичного матеріалу. Покращена формула штучного каучуку, а саме тривалість служби, механічна міцність, досягається внаслідок вулканізації. Процес перетворення відбувається після додавання до каучуку реагентів, активаторів, прискорювачів (сірка мелена, тіурам Д (ТМТД), альтакс, каптакс). Структура стає як би зшитою, згуртованою.

Для одножильного провідника дозволяється виготовляти один ізоляційно - захисний шар з гуми РТІШМ.

Деякі виробники, щоб уникнути залипання гуми, до конструкції провідника включають роздільник. Він виконаний з плівки типу ПЕТ-Е і накладається він зверху на сердечник.

3. Зовнішня оболонка виконана з шлангової гуми (з каучуковою основою): РШТ-2, РШТ-1, або РШТМ-2. Вона також, як і ізоляція з каучуковою основою: РШ-1 і РШ-2 (середні і легкі умови відповідно), РШТ-2, РШТ-1, РШТМ-2 або РШН-1, РШН-2 (бензино і маслостойкі).

Характеристики КГ

 Мінімальна тривалість експлуатації - 4 роки.

 

 

Особливості

1. Якщо провід використовується як зварювальний, то щоб знизити індуктивність (зменшити нагрів), потрібно його розкладати більш рівно, без кілець.

Одножильний зварювальний кабель

 2. Провідник не пристосований щодо стаціонарної проводки тому, що:

 • у землі не витримує механічних навантажень від незначної ваги грунту;
 • проводка по повітрю не виносить розтягуючих впливів.

 Переваги гнучкого силового кабелю 

Провід відноситься до високого класу гнучкості - 5, тому витримує значні (8d) і численні вигини, це число може досягати 30 000 разів.

Широке використання із будь-якими мобільними апаратами у сухих, вологих і неопалювальних будівлях, у прісній воді і на вулиці. Він не боїться низьких / високих температур, сонячного світла.

 

 Розмірні і температурні показники

Провід можна розділити за кількістю і розміром перетину струмопровідних жил, які визначають потужність витримуваного навантаження.

Кабель виготовляється із перетинами жил (у мм2):

 • 1 жильний – (2,5-50);
 • 2-3 (1-150);
 • 4 - (1-95);
 • 5 – (1-25).

 

 Струмове навантаження

 Струмові навантаження КГ на 380 В

 Провідник виготовляється різної довжини. Мінімальна довжина кабелю КГ, з перетином основних жил складає:

 • до 35 мм2 - 150 метрів;
 • від 35 мм2 до 120 - 125 м;
 • більше 150 мм2 - 100 м.

 Провід в гумовій ізоляції виготовляють безлічі видів, кожен з яких має своє призначення.

Різновиди КГ і їх температурні режими:

 • КГ - з робочою температурою t (-40 ... + 50 ° С);
 • КГН - оболонка маслостійка, без поширення горіння, -30 до + 50 ° С;
 • КОГ- розшифровка: кабель особливо гнучкий одножильний, 6 кл. гнучкості, слугує щодо з'єднання електротримача з електроживленням, під час дугового зварювання DC напругою 700 В, або АС ~ ном. напругою 220 В, 50 Гц; t від мінус до плюс сорока градусів Цельсія;
 • КПГ - кабель підвищеної гнучкості;
 • КГ-ХЛ - стійкий до холоду, параметри t повітря складають -60 до + 50 ° С;
 • КГЕ - на 6 кВ, з подвійним екраном з гуми, використовується під час підключення обладнання до електролінії з ізольованою нейтраллю. Застосовується: з пристроями, що мають автоматичне відключення мережі, у разі 1-фазного замикання на землю, а також щодо електроживлення екскаватора, (t -40 до + 50 ° С);
 • КГВШ - для шахт, стійкий до множинних вигинів, мастил, газів, пилу;
 • КГ-Т - рідко зустрічається, слугує у тропічному жаркому і вологому кліматі, t не нижче -10 і до +55 град. Цельсія;
 • Провід РПШ щодо підключення електро і радіоапаратури на напругу струму АС ~ 380В, 660В, 3 кВ; частотою 400 Гц і напругу DC 0,7; 1; 6 кВ (-40- + 60 градусів Цельсія).

 

 Область застосування кабелю

Шланговий провідник підходить шодо приєднання рухомих пристроїв до електромереж, або до пересувного джерела живлення на змінну напругу 660 В / 400 Гц і постійну напругу 1 кВ. Експлуатується як у будівлях (сухих і вологих), так і на вулиці. Може застосовуватися у прісній воді, наприклад, щодо підключення насоса. У житловому будинку він легко укладається, зважаючи на свою гнучкість, і просто підключається до плити. Застосування 1-жильних - це зварювальні апарати, з безліччю жил призначаються щодо управління пересувних пристроїв, кранів і будівельного обладнання:

 • Одножильний (зварювальний кабель) слугує щодо передання струму від 1-єї фази на електротримач зварювального апарату;
 • Двожильний для 2-х фаз, або як 1-но фазний з нульовою жилою;
 • Трижильний забезпечує електроживленням пристрої у трифазній системі;
 • 4-х жильний призначений для 3-х фаз зі спільною заземлюючою і нульовою жилою. 4-жильний може виготовлятися з жилами різного діаметру. Наприклад, КГ 3х2,5 + 1х1,5; з трьома фазними жилами, перерізом 2,5 мм2 і 1 допоміжною (нульовою), меншого діаметра 1,5 мм2.
 • П'ять жил - для 3 фаз з окремими жилами: робочий нуль і захисний заземлювальний нуль.

Позначення ізоляції кольором

 

 Вигода покупки кабелю КГ в інтернет-магазині Elektrovoz.com.ua

Всі параметри кабельної продукції повинні повністю відповідати державним вимогам і міжнародним стандартам якості тому, що від цього залежить не тільки надійність і довговічність роботи електрообладнання, а й безпека людини. Товар виконується відповідно до: ГОСТ-13497-77 «Кабелі й проводи шлангові», ГОСТ 22483-77 «Жили токопровідників мідні та алюмінієві для кабелів, проводів і шнурів. Основні параметри технічні вимоги», та іншої технічної документації.

Ми здійснюємо продаж кабелю відмінної якості. Інтернет-магазин «Електровоз» працює з відомими українськими та європейськими торговими марками кабельної продукції, які контролюють усю технологію виробництва і дають гарантії якості на свій продукт.

Швидка доставка оптових і роздрібних замовлень до Києва і в усі міста країни виконується вантажними перевізниками України. Жителі Львова можуть відвідати наш магазин по вул. Зелена 251.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину