м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів
Каталог товаров

Реле контролю фаз

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

 Особливості Реле контролю фаз

Реле контролю фаз - слугує щодо захисту електричного обладнання або електродвигунів, які живляться від трифазних мереж (380). Інтернет - магазин «Електровоз» пропонує недорого купити реле контролю фаз, яке контролює параметри трифазної напруги і правильне підключення електроприладів до 3-фазної електричної мережі.

У разі відхилення параметрів мережі, пристрій навантаження відключає. Відключення провадиться за встановленою затримкою, наприклад, у 3 - 5 секунд, щодо запобігання випадкового відключення електродвигуна, при короткочасному падінні напруги. У разі поновлення робочого параметру ланцюга і через час повторного автоматичного включення, знову на споживача подається навантаження.

Реле контролю напруги фаз запобігає небезпечні ситуації:

 • у разі обриву фаз (відсутність хоча б 1-єї);
 • під час неприпустимого коливання вольтажу у мережі;
 • в разі зворотного порядку чергування фазних ліній (злипання і порушення послідовності). У разі неправильного під'єднання, двигун обертається в протилежну сторону, що може привести до виходу з ладу дорогого апарату;
 • у випадках обривів нульового проводу;
 • під час фазного перекосу.

Реле контролю перекосу фаз застосовується у випадках, де необхідно часте перепідключення пристроїв до 3-х фазної мережі і де важливо не переплутати фазность (правильне чергування). Наприклад, при не правильному підключенні гвинтового компресора, протягом декількох секунд він вийде зі строю. З огляду на, що таке обладнання коштує чимало, то пристрій забезпечить істотну економію і коштів, і робочого часу.

Наш каталог надає до продажу реле контролю фаз, що захищає імпортні електроприлади, у яких більш високі претензії до якості Вольт.

 

 Види реле контролю фаз

1. Відрізняються за видом обладнання, яке підлягає захищенню:

 • для генераторів і джерел живлення, а також для перетворювачів електроенергії;
 • для кранових двигунів, що мають потужність до 100 кВт;
 • для електроприводів обладнання, до 75 кВт.

2. За способом кріплення пристрою бувають:

 • на DIN-рейку;
 • за допомогою 2-х кріпильних гвинтів.

РНПП-311М (реле напруги, перекосу і послідовності фаз) 
   
 
  Як підібрати реле контролю фаз                            

 • Для контролю вольтажу, з глухо заземленою нейтраллю, необхідно застосовувати прилад, що дозволяє:
 1. виявити обриви фаз;
 2. задати їх чергування і порядок;
 3. задати пороги спрацьовування допустимого вольтажу.
 • Моніторинг електролінії 380В, з ізольованою нейтраллю здійснюється пристроями, у яких є фіксований поріг спрацьовування.
 • Щоб захистити прилади, що включаються пускателями різної величини, потрібно уникнути короткочасного провалу напруги харчування по 1; 2 або 3-м фазним провідникам. Тобто може створитися аварія, через відключення навантаження малими пускателями, у той час як великі пускачі не встигнуть відключитися. Переривник, під час виявлення короткого провалу вольтажу, у будь-якому з 3-х проводів, більш ніж 10 мс, відключається, тим самим сигналізує щодо перезапуску системи.
 • Щодо захисту 3-х фазного потужного електродвигуна, який працює у нереверсивному режимі, необхідно вибрати апарат, який має функції контролю:
 1. чергування фаз;
 2. їх обриву;
 3. їх асиметрії, що регульовані у великому діапазоні.

У разі обриву фазного проводу з великим вольтажем, пристрій повинен зупинити двигун. І в той же час не повинен реагувати (під час включення двигуна) на просідання напруги. Прилад повинен бути оснащений регулятором часу реакції, що дозволяє встановити необхідне значення 0,1-10 секунд, уникаючи тим самим помилкових спрацьовувань, під час короткочасного обурення в мережі.

 • Захист асинхронного потужного двигуна, що працює у реверсному режимі, захищають пристрої, які:
 1. мають контроль обриву фазних провідників;
 2. можуть стежити за фазною асиметрією, мають регулювання у великому діапазоні, як і попереднє реле.
 • Захист підйомних кранів (падіння вантажу, стріли), під час обривіу1 або 2-х фазних проводів мережі 380В виконується пристроями, які контролюють режим гальмування, у разі виникнення аварії мережі живлення. Також прилад має фіксований час спрацьовування 0,15-0,5 сек
 • Захист трифазної мережі 380В приватного будинку, котеджу, заміської дачі виконується переривачем:
 1. з порогом спрацьовування;
 2. з функцією затримки. Тобто має повторне включення через 6 хвилин, після нормалізації параметрів мережі і незалежно від часу, коли ці значення вийшли за допустимі межі. Це необхідно щодо стабільної роботи насосу, холодильника, компресора, кондиціонера і т.д.

 

 Будови і моделі реле контролю фаз

Не варто плутати однофазное реле напруги (220 В) і реле напруги і контролю фаз (380 В). Призначення першого: захист техніки в однофазної мережі 220В / 50Гц. Наприклад, побутових холодильників, пральних машин, кондиціонерів. Реле контролю фаз це трифазний апарат (380В / 50Гц). Він захищає електродвигуни верстатів, різне промислове та будівельне обладнання. А також цілий ряд трифазної побутової техніки: електроплита, мийка, варильна панель, духовка, АВР, або господарський зварювальний автомат, та бетономішалка.

Реле 220В і 380В не можна замінити стабілізатором, тому, що вони спрацьовують набагато швидше. Характеристика швидкої дії (мілісекунди) найчастіше грає вирішальну роль у запобіганні несправності, або повного виходу з ладу дорогого чутливого обладнання.

Обидва прилади містять у собі: пристрій, що контролює вхідну напругу і силову групу, що роз'єднує навантаження і харчування. Тому і основна функція обох приладів однакова: швидке відключення навантаження, під час не допустимого перепаду вольтажу у мережі живлення. Щодо полегшення контролю, пристрої оснащуються дисплеями.

1. Однофазні переривники, у широкому асортименті, Ви знайдете у нас у розділі Реле контролю напруги Zubr (Зубр). Наприклад, надійний німецький Hager EU100, слугує захистом від неприпустимих стрибків Вольт у електромережі житлових, або офісних приміщеннях. Або багатофункціональний 1-но фазний пристрій Мультифункціональне реле ZUBR MF25, що здатне контролювати відразу кілька параметрів: напругу, струм і потужність.

Прилади для побутової електромережі (220 В): у розетку, на подовжувачі, на Дін-рейку (багатофункціональний пристрій з дисплеєм)

               

 

2. Трифазні РНПП оснащені схемою, яка визначає порядок чергування кожного з 3-х проводів. Згідно цього порядку, у них по черзі, по одному, спрацьовує вихідний контакт. Цей показник особливо важливий під час запуску електродвигунів.

3-х фазні перемикачі повинні враховувати фази, що знаходяться асиметрично. Це коли у трьох фазових проводах Вольти і / або струм, кути між їх амплітудами, з періодом 120 ° нерівні. Асиметрія може виникнути у різних ситуаціях, але в основному через нерівності навантаження.

 

Принцип формування ціни

Ціни на реле контролю фаз залежать від:

 • режиму налаштувань граничних значень;
 • від рівнів напруженості;
 • від періодів затримки часу і повторного включення;
 • асиметрії.

В усіх переривниках можна встановити рівень асиметрії вольтажу. А регулювання часу включення - відключення можливе тільки у більш дорогих моделях. Також для функції асиметрії є таке поняття як гістерезис, що забезпечує плавну роботу реле.

Інтернет - магазин «Електровоз» пропонує до продажу реле контролю напруги фаз:

 1. Зі стандартними фіксованими заводськими настройками. Такі апарати задовольняють більшість споживачів. Вони, як правило, простіше інших моделей у використанні;
 2. З індивідуальними настройками, що дозволяють користувачам самим виконувати найбільш точне регулювання параметрів (для певних електроприладів);
 3. З вольтметром, які мають: гнучкі настройки, точний моніторинг значень і з відображенням значень на кожному з фазних провідників. Ціна на реле контролю напруги фаз з вольтметром вище, ніж на моделі без нього.

 Електрореле, що має стандартні заводські налаштування, коштують дешевше, ніж апарати з налаштованим регулюваннями. Наприклад, настройки межі спрацьовування за вольтами, або за асиметрією. Слід зауважити, що більшість електропристроїв задовольняється переривниками, що мають заводські фіксовані налаштування.

Переваги покупки в Elektrovoz.com.ua

У еlektrovoz.com.ua можна знайти великий вибір реле контролю перекосу фаз, які надійно захистять компресор, електродвигун та інші дорогі електроприлади на 380В.

Ми пропонуємо тільки сучасні, компактні, якісні моделі імпортних та вітчизняних виробників.

Надійна поставка виконується зі складу Львова у місто Київ, а також в будь-населені точки України.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину