м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів
Каталог товаров

Імпульсне реле

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Імпульсні реле застосовуються для управління ланцюгами освітлення з декількох місць. Наш каталог пропонує купити імпульсне реле, яке також включає / вимикає різні навантаження щодо автоматизації процесів на виробництві. Реле широко використовується у торгових і адміністративних приміщеннях, офісах, у приватних будинках.

Під час подання сигналу включення / вимикання на вхід бістабільного (імпульсного) реле, навіть під час вимкнення електроживлення і потім після його відновлення, реле буде залишатисть у тому ж стані. Тобто реле зберігає своє становище до подання нового сигналу. Час (тривалість) імпульсу на котушку управління реле має бути короткочасним, у разі тривалої роботи одного імпульсу котушка буде пошкоджена.

Схема підключення імпульсного реле

  

                   C:UsersGUCULDesktopimpulsnoe_rele_sxema_podklyucheniya_импульсное_реле_схема_подключения_9.jpg

Імпульсні реле доцільно застосовувати, якщо відстані великі і кількість місць управління більш 2-х (3, 4, 5 і т.д). Наприклад, включити світло на початку сходів, а вимкнути у кінці на іншому поверсі. Для того, щоб управляти світильниками за допомогою імпульсного реле прокладається один 2-х жильний кабель, з перетином 0.5 мм2. Включення і вимикання виконується кнопковим вимикачем, з нормально відкритими контактами. Під час кожного короткочасного натискання на цю самозворотню кнопку, або у разі натискання на іншу кнопку, стан силових контактів реле змінюється на протилежне.

 

Типи імпульсних реле

Типи імпульсних реле за влаштуванням поділяють: на електромеханічні і електронні.

 • Електромеханічні імпульсні реле мають котушку і механічні контакти. Це стійкі до перевантаження мережі пристрої. Під час замикання / розмикання контактів, відбувається своєрідне клацання. Тому, під час установки у щитках житлових будинків і квартир, необхідно врахувати цей недолік.
 • Електронні імпульсні реле в свою чергу можуть бути з напівпровідниковим ключем і релейним виходом. Апарати оснащені мікроконтроллерами які керують комутацією навантаження, у разі отримання імпульсного сигналу. Прилади чутливі до різних перенапряжень мережі, реагують на найменші перешкоди, тому мають обмеження щодо довжини прокладання. Рівень шуму приладів набагато нижче, ніж у електромеханічних імпульсних реле. У продажу інтернет - магазину «Електровоз» є імпульсне електронне реле, яке застосовується у мережах, де дуже важлива комутація з низьким рівнем перешкод.

Імпульсне реле часу відключається за допомогою вбудованого таймера, що часто використовується у місцях, де користувачі забувають вимикати світло. Наприклад, в установах громадського харчування, офісах, навчальних і медичних установах. У таких реле можливо додатково встановлювати різні межі за часом.

Бістабильні реле різняться:

 • за кількістю контактів;
 • за типом контактів;
 • за кількістю полюсів;
 • за номінальним струмом силових контактів (32 і 16А);
 • за способом установлення:
 1. на DIN-рейку у щиток;
 2. навісного типу;
 3. з установкою у розподільну коробку;
 4. під навісну стелю.
 • реле, оснащені котушкою, або вхідним сигналом на 12В, 24В, 130В, 220В.

 

                          C:UsersGUCULDesktop
ele_bigpi.jpg

Принцип формування цін

 

Ціна на імпульсна реле залежить від виробників. Відомі європейські фірми, що гарантують безвідмовну довгострокову роботу, використовують дорогі матеріали, пропонують довговічні і надійні пристрої. Вони коштують дорожче аналогічних пристроїв, вироблених менш відомими компаніями.

Ціна також залежить від типу пристроїв. На електромеханічні імпульсні реле вартість менше, ніж на електронні апарати.

Для управління освітленням з 3-х і більше точок замість імпульсних реле можуть використовуватися прохідні вимикачі. Але у цьому випадку схема підключення складніше, монтаж кропіткий і важчий, а витрата матеріалу (кабель і прохідні вимикачі) незрівнянно дорожче.

 

Переваги покупки в Elektrovoz.com.ua

Каталог інтернет-магазину «Електровоз» здійснює продаж імпульсних реле у широкому асортименті. Наші консультанти допоможуть підібрати пристрій, який задовольнить усім Вашим вимогам, за недорогою ціною тому, що ми працюємо безпосередньо з виробниками. Доставка товару проводиться у місто Київ і в усі населені точки України в найкоротші терміни перевізником.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину