м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів
Каталог товаров

Вита пара

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Вита пара

За допомогою нових технологій створений кабель кручена пара. На відміну від звичайних проводів, що виконують передання електричного струму, він робить не просте завдання, передає аналогові і цифрові дані за допомогою електричного струму. Конструкція крученої пари дозволяє економно використовувати матеріали, що знижує його вартість. І ще саме його конструктивні особливості (попарно скручених проводів) дозволяють уникнути втрат високочастотного сигналу, що робить його надійним провідником.

Кабель вита пара необхідний щодо підтримання необхідної швидкості передання інформації (4 Мбіт / с - 10 Гбіт / с) на тривалі проміжки (до 100 м). Ми пропонуємо купити виту пару для швидкого підключення телекомунікаційних пристроїв до локальних комп'ютерних та телефонних ліній (Ethernet, Arcnet, Token ring, USB, Wi-Fi). Перенесення сигналу, за допомогою крученої пари, є найбільш дешевим і надійним способом для під'єднання домашнього інтернету.

 

Що таке кручена пара

Для відправки слабкострумових високочастотних сигналів застосовується електропровід, що складається з оповитих між собою, попарно, провідників у ізоляції. LAN кабель має одну або деяке число кручених пар. Витки виконуються через певні відстані, що збільшує зв'язок провідників і покращує якість сигналу. Завдяки виткам, кабель значно гасить зовнішні і перехресні (між крученими парами) електромагнітні наведення. Форма перетину кабелю може бути круглою і плоскою. Ми пропонуємо купити кабель для інтернету круглого діаметру, який частіше використовується тому, що більш стійкий до зовнішніх перешкод.

Конструкція і технічні характеристики LAN кабелю

Провід зв'язку розрізняють за такими конструктивними особливостями:

1. Екранування дроту виконує захист інформації, що передається від зовнішніх і внутрішніх електромагнітних завад. Іноді екран з'єднують з неізольованим дренажним дротом, що слугує заземленням і захистом від сильних вигинів і розтягувань. Також застосовується дріт без обплетення з міді, наприклад, для проведення інтернету без екранування.

Щодо екранування дроти поділяють:

 • неекранована кручена пара;
 • екранована кручена пара; 

Екранування буває:

 • загальне - захищає весь кабель;
 • індивідуальне - для кожної пари;
 • загальне - і для кабелю у цілому і для кожної з пар одночасно.

2. Число кручених пар у кабелі відеосигналу складає одну, дві, чотири або кілька пар. Це число позначається цифрами. Провід у стандартному виконанні:

 • 2 - двухпарний;
 • 4 - чотирьохпарний;
 • Рідше, для складних і громіздких комп'ютерних систем, застосовують багатопарні кабелі.

3. Категорія інтернет-дроту (CAT) указує на кількість переплетень на певному відрізку. За категорією судять щодо захищеності вітопарного шнура від перешкод і щодо швидкості передання даних (Мбіт / сек).

4. Перетин жил кабелю для інтернету становить 0,4 - 0,6 мм. Позначення ведуться за американським стандартом AWG:

 • 22AWG = 0,4 мм;
 • 24AWG = 0,51 мм;
 • 26AWG = 0,6 мм.

5. Матеріал виготовлення струмопровідних жил:

 • мідні (CU);
 • з обмідненої стали (CCS);
 • з обмідненого алюмінію (CCA).

Мідні жили виконуються монолітними або з декількох дротів.

 • Одножильний провід використовується щодо прокладки у стінах (коробах, лотках) тому, що має відносно невеликі втрати загасання сигналу. Він не підходить щодо частих вигинів, а призначається для під'єднання кінцевих приладів (врізання у роз'єм інформаційної розетки);
 • Багатожильний провід більш гнучкий, ніж одножильний провід. Але через більше загасання, довжина кабелю повинна бути не більше 100 м. Підходить щодо під'єднання між собою офісних принтерів, для з'єднання з інформаційною зовнішньою Ethernet і внутрішньої розеткою.

Ціна за метр провідника з чистої міді вище двох інших тому, що він має кращі характеристики. Якщо ж мережевий кабель ще відрізняється і великим перетином провідників, з добре захищеним екраном, то його вартість також зростає.

6. Ізоляція є захистом жил від механічних деформацій і зовнішніх чинників, таких як ультрафіолетове випромінювання, вода, грунт, температура і т.д. Шар ізоляції навколо пар, або всього проводу виконується: з поліхлорвінілу (PVC), поліпропілену. Мережевий шнур з оболонкою (LSZH) не підтримує вогонь і не виділяє отруйні галогени, у разі нагрівання.

7. Провід крученої пари іноді оснащується:

 • капроновою жилою: для міцності конструкції, для легкго оброблення провідника. Нитка витягається, під час чого оболонка поздовжньо розрізається, що значно спрощує доступ до жили;
 • дренажним неізольованим дротом, з'єднаним з екраном;
 • розділовою хрестовиною (кордом), для підтримки екранування, під час механічних навантажень.

 

Види інтернет-кабелю

Для певного місця прокладання підбирається відповідний вид мережевого шнура. Міжнародне маркування класифікації LAN-проводки враховує усі його технічні характеристики: екранування, кількість пар, перетин, способи скручування кабелю. Букви до розділової лінії інформують щодо наявності (і матеріалі) загального екранування, поверх скручених пар. Буква після розділової лінії відповідає за індивідуальне екранування (навколо будь-якої пари) або їх відсутність.

Категорія витої пари 

Чим ступінь категорії інтернет-кабелю вище (САТ), тим точніше і передавальні можливості, і гранична частота системи у цілому. Провід високого класу може замінювати усі нижні категорії. Провід нижчих категорій не застосовують замість категорій вищого порядку. Вартість кабелю для інтернету зростає зі збільшенням САТ.

Частіше за інших, щодо підключення домашнього інтернету застосовують дроти видів CAT 5 і CAT 5E. Це усе пояснюється тим, що 5-я категорія, порівняно з попередніми категоріями, найбільш захищена від наведень. Це перша категорія, у якій виконані різні кроки витків для різних пар:

 • Мережевий шнур Cat 5, з частотною смугою 100 Мгц, виготовляють 2-х парним (4 жили);
 • Мережевий шнур Cat 5е, з пропускною здатністю 125 Мгц, виготовляють 2-х парним (4 жили) або 4-х парним (число жил 8).

Характеристики категорій витої пари.

Способи прокладання кабелю для інтернету

Є три способи прокладання Ethernet-кабелю:

 1. Внутрішня - у приміщеннях, всередині будівель і станцій. Усередині закритих вентиляційних каналів застосовуються кабелі, які не підтримують горіння;
 2. Зовнішня - прокладка поза будівлями: у телефонній каналізації, по стінах будівлі;
 3. Самонесуча - прокладка повітряних ліній. У цьому випадку кабель оснащується самонесучим сталевим дротом, діаметром 1,2 мм. Дренажний неізольований провід кабелю повинен з'єднуватись з екраном роз'єму.

Під час монтажу необхідно дотримуватись наступних вимог:

 • Під час зовнішньої прокладки, на відкритому повітрі, інтернет-шнур має гідрофобну чорну поліетиленову оболонку. Вона наноситься зверху на полівінилхлоридну оболонку, щодо захисту від води і ультрафіолетових променів. Відкритий монтаж таких проводок не вирішено, через підтримання горіння і під час одиночного прокладання;
 • Потрібно уникати вигинів (максимально до 8-ми зовнішніх діаметрів) і розтягувань кабелю. Це призводить до порушення екранування, зменшуючи стійкість до електромагнітних наведень і знижуючи швидкість зв'язку;
 • Щоб передання сигналу буле якісне необхідно: використовувати розетки з категорією не нижче ніж у інтернет-проводу;
 • Прокладка повинна бути без скруток, які у значній мірі спотворюють сигнал;
 • Виту пару під'єднують до мережного обладнання за допомогою роз'єму 8Р8С (RJ45);
 • Щоб не пошкодити інтернет кабель кручена пара під час оброблення (різанні, зняття ізоляції), а також для обтиску сполучних конекторів RJ-45, необхідно застосовувати спеціальні обтискні кліщі.

 

Причини по яким вибирають нас

Інтернет-магазин «Електровоз» пропонує купити інтернет-кабель від українських і китайських відомих торгових марок.

Ми пропонуємо якісний продукт за недорогою ціною тому, що працюємо безпосередньо з виробниками, без посередників.

Наші співробітники дадуть відповідь на усі питання, допоможуть вибрати необхідний Вам шнур кручена пара.

Швидка доставка, оптом і в роздріб, гарантується зі складу Львова у місто Київ і в усі інші населені пункти України.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину