м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів

Кабельно-провідникова продукція

У забезпеченні електропостачання важливою складовою є кабельна продукція. Величезна кількість марок електрошнурів, проводів і дротів електричних дозволяє зробити вибір для будь-якого призначення і мети від зв'язку до силових електричних ліній електропередач. Ціна також різноманітна і залежить від характеристик товару.

Що таке електричний кабель

Електрокабель - це один або декілька дротів, який застосовують для передання сигналів або електричної енергії на відстань.  

Кабель - конструкція з одного, або декількох ізольованих один від одного провідників, або оптичних волокон укладених в оболонку. Крім жил і ізоляції може містити екран, сердечник, заповнювач, сталеву або дротяну броню, металеву оболонку, зовнішню оболонку. Застосовують кабель для передання сигналів або електричної енергії на відстань. Є такі різновиди кабелів: силові, зв'язку, радіочастотні, управління, контрольні, гріючі і інші. 

Конструктивні елементи відрізняють кабель від дроту. 

Також їх розрізняють по типу і наявності ізоляції, по типу і наявності екрану, за кількістю жил, за матеріалом жил, по гнучкості (для рухомого і нерухомого з'єднання).

 Де придбати якісний кабель, провід (дріт)

Якісну недорогу продукцію можна купити в інтернет-магазині "Електровоз". Каталог на сайті допоможе визначитися з вибором виробу. Дзвоніть по телефонам +38 (097) 627-27-17, +38 (095) 181-98-81, +38 (063) 855-98-50 і Ви отримаєте повну інформацію про товар.

Можна зробити оптову покупку і в роздріб, та забрати безпосередньо зі складу у Львові. За бажанням клієнта кабель постачається по всій території України.

Перед вибором необхідно правильно зробити розрахунок перерізу дроту і кабелю, щоб Ваша електропроводка відповідала пред'явленим вимогам і нормам будівництва.

Гарантія надається від 1-го до 3-х років на кабельно-провідникову продукцію, яку можна купити в нашому інтернет-магазині.