м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів

Світлодіодне освітлення - це великий прорив у технологіях освітленості, що володіє масою переваг у порівнянні зі звичайними лампами розжарювання і люмінесцентними лампами. Світлодіодне LED освітлення увібрало в себе кращі якості економного освітлення, і позбулося усіх недоліків своїх попередників - енергозберігаючих (люмінесцентних) ламп.

Якщо Ви вирішили знизити свої витрати і при цьому отримати високу якість світла, інтернет - магазин «Електровоз» пропонує ЛЕД продукцію, яка гарантує енергозбереження вище, ніж у люмінесцентних ламп, більш ніж у 2 рази, а у порівнянні з традиційною лампою розжарювання - до 10 разів.

Купити LED освітлення

Купити LED освітлення можна у місті Києві, а також в усіх населених пунктах України.

Щоб максимально задовольнити потреби клієнта, світлодіодна продукція представлена ​​у різних форм-факторах: світлодіодні лампи та світильники, прожектори LED, світлодіодна стрічка, трекові світлодіодні світильники, світильники Intelite. А також вуличне ЛЕД освітлення,наприклад, світлодіодна бруківка, вуличні та паркові LED світильники і навіть, світлодіодні світильники на акумуляторах і навіть, ручні ліхтарі і нічники, ЛЕД освітлення для акваріума.

У нашому магазині ви можете купити світлодіодне освітлення, яке запобігає пошкодженню світильників, виникненню пожеж, тому, що освітлювальні прилади практично не нагріваються (у середньому до +60 ° C), та мають ряд інших переваг:

 • Комфортне світло без пульсації і мерехтіння, приємне для очей;
 • Значна економія електроенергії (від 30% до 90%);
 • Миттєве включення ламп, без будь-яких звуків;
 • Стійкість у разі перепадів напруги;
 • Без шкідливих випромінювань (інфрачервоного, ультрафіолетового, не містять ртуті), не потрібна подальша утилізація;
 • Економія коштів на обслуговування і заміну ламп, наприклад для вуличних світильників це відіграє вирішальну роль.

Ви можете вибрати світлодіодне освітлення, яке має характеристики:

 • Різну температуру світіння: 2700 К - тепле світло, 4200 К - денне світло, 6400 К - яскраве холодне біле світло (за шкалою Кельвіна);
 • Лампи з матовою колбою (розсіяне м'яке світло) і прозорою колбою (ставлять у кришталеві люстри для «гри» світла);
 • Стійкість світлодіодів до низьких температур (вуличне освітлення), але високі температури протипоказані (понад +100 ° C, наприклад сауни);
 • Тривалий термін експлуатації, від 25000 до 50000 годин.

 

Важлива інформація

            Важлива інформація у порівняльній таблиці основних типів ламп:

                       Лампи  /                              Потужність (Вт) / Яскравість світіння (Лм) / Строк експлуатації (годин)

Розжарювання (зі спіраллю)                                60                        650                           1000

Люмінесцентні (денне світло)                              15                         680                          15000

Світлодіодні (LED)                                                   7                          680                          50000

Підібрати потужність світлодіодних ламп не складно, вони споживають у 8 разів менше енергії, ніж традиційна лампа розжарювання. Наприклад, щоб обчислити потужність світлодіодного аналога 60 Вт - лампі розжарювання потрібно 60: 8 = 7,5 Вт.

 

Ціна на світлодіодне освітлення

Ціна на LED освітлення не дешева, але швидко окупається. Це відбувається за рахунок значної економії електроенергії, на обслуговування і заміну, а також запобігання поломок люстр і світильників; попередження виникнення аварійних ситуацій, пов'язаних з перегріванням освітлювальних приладів, та із замиканням проводки.

Каталог інтернет - магазину «Електровоз» пропонує торгові марки, які зарекомендували себе з кращого боку, користуються підвищеним попитом покупців, такі як «Maxus», «Horoz», «LEMANSO», «LedEX», «GLOBAL», «Bellson», «Євросвітло»...

Продаж світлодіодної продукції виконується нами безпосередньо, минаючи посередників, тому вартість ЛЕД продукції залежить тільки від якості збірки і використовуваних матеріалів. Наприклад, алюмінієвих радіаторів, внесених блоків живлення, перетворювачів живлення постійного струму.

 

ЛЕД освітлення в інтернет-магазині Elektrovoz

 • Переваги роботи з нами це досвід і професіоналізм співробітників (5 років на ринку), гарантія якості товару, швидкість і надійність доставки.
 • Купуючи товар в інтернет - магазині "Електровоз", Ви захищені від неякісної продукції та недобросовісних продавців. У будь-який момент Ви можете зайти до нас за адресою м.Львів, вул. Зелена, 251 і купити недорого товар відмінної якості.
 • Щодо питань оплати, доставки, гарантії на товар, консультацій щодо характеристик товару, телефонуйте за номерами, указаними на сайті.
 • Наша компанія працює для Вас.