м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів
Каталог товаров

Москітні світильники

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Знищувачі комах

Сьогодні у продажу представлена велика кількість різних електро засобів, щодо захисту від комарів, мух та інших плазунів і літаючих кровососів, та переносників хвороб. Є лампа знищує комах для вулиці, а також світильники, які використовуються всередині приміщень. Завдяки новим технологіям, пристрої абсолютно безпечні для людей, економ вигідні, зручні у експлуатації. Деякі види здатні виконувати відразу 2 функції: москітні і енергозберігаючого освітлення.

 

Види знищувачів комах

 • Усім уже відомі антикомарини: захисні гелі, аерозолі або крема для тіла, або відлякувач мошкари для будинку, у вигляді флаконів з рідиною або змінних пластин. Репеленти (у перекладі відразливі) виробляються на основі природних, або синтетичних хімічних речовин. Засоби вставляються у спеціальні пластикові корпуси - вилки, вони просто включаються у побутові розетки 220В;

  

 • Електронні москітні пристрої, розроблені за новітніми сучасними технологіями, які представлені на сайті інтернет - магазину «Електровоз».

   

Такі електропастки або відлякувачі комах, на відміну від вищезгаданих, екологічні, безпечні для людини (деякі види рекомендуються навіть для дитячих кімнат):

 1. Без шкідливих випромінювань;
 2. Не викликають алергії;
 3. Практично безшумні;
 4. Без неприємних запахів і диму.

Крім принципу дії, покупцеві слід звернути увагу на наступні характеристики:

 1. Для яких видів комашок призначений прилад. Універсальний для всіх, для літаючих, конкретно для комарів і мошок;
 2. Місце застосування:
 • Усередині приміщень, житлових квартир, у наметі;
 • Для вулиці, водонепроникні (на дерево);
 • Універсальні
 1. Площа або радіус дії (охоплення маленької кімнати або великого простору);
 2. Для приватних житлових будинків, або промисловий (наприклад, на фермі, для домашніх корів). Єдине УФ джерело світла у корівнику буде приманювати до себе і знищувати усіх літаючих переносників хвороб;
 3. Стаціонарний, що працює тільки від мережі, або бездротовий (переносний на акумуляторі, зі зручним портативним корпусом);
 4. Компанія виробник.

 

Принцип роботи пасток для комарів

Принцип дії одних електроприладів це приманювати комах до пастки і знищувати їх там малим електричним зарядом, а інших відлякувати мошкару.

Ультрафіолетовий світильник від комарів (пастка-знищувач) для житлових кімнат будинку, дачі. Це є водонепроникний вуличний тип, для відпочинку у дворі, на природі (у кемпінгу, дворі, на рибалці). Пастка для комарів оснащена приманкою, у вигляді ультрафіолетових ламп, визначеного діапазону. УФ ліхтар привертає комарів, а сітка, яка знаходиться під напругою малого струму, вражає кровососів, що підлітають. Напруга пристрою абсолютно безпечна для людини. У багатьох моделях світильників є знімні піддони, звідки загиблі мошки легко видаляються. Світлодіодна лампа, з антимоскитним елементом, є також і економним джерелом світла. Наприклад, світлодіод 3 Вт дає блакитне світіння у 180 Лм. Найчастіше світильник і вбивця комарів, оснащується акумулятором (заряджаються навіть від USB). Ліхтар може працювати без мережі 4-20 годин, залежно від яскравості світіння.

      

Відлякуючий ультразвуковий пристрій, що генерує низькочастотні електромагнітні хвилі. На відміну від першого, він не вбиває, а відлякує мошкару. Ультразвук певного діапазону надає відлякуючу дію на комарів і в той же час безпечний для нервової системи людини і тварин.

Переваги світильників від комарів в інтернет магазині Elektrovoz 

На сайті інтернет-магазину «Електровоз» представлені сучасні електричні Москитні світильники знищувачі комах відмінної якості, від відомих світових виробників.

Ми цінуємо Ваші позитивні відгуки щодо обслуговування і нашого товару (довговічність, доступна ціна, матеріали). Завжди готові виконати замовлення без жодних нарікань і у найкоротші терміни. Доставка здійснюється автоперевізниками України по усій країні.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину