м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів
Каталог товаров

Москітні світильники

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Знищувачі комах

Сьогодні у продажу представлена велика кількість різних електро засобів, щодо захисту від комарів, мух та інших плазунів і літаючих кровососів, та переносників хвороб. Є лампа знищує комах для вулиці, а також світильники, які використовуються всередині приміщень. Завдяки новим технологіям, пристрої абсолютно безпечні для людей, економ вигідні, зручні у експлуатації. Деякі види здатні виконувати відразу 2 функції: москітні і енергозберігаючого освітлення.

 

Види знищувачів комах

 • Усім уже відомі антикомарини: захисні гелі, аерозолі або крема для тіла, або відлякувач мошкари для будинку, у вигляді флаконів з рідиною або змінних пластин. Репеленти (у перекладі відразливі) виробляються на основі природних, або синтетичних хімічних речовин. Засоби вставляються у спеціальні пластикові корпуси - вилки, вони просто включаються у побутові розетки 220В;

  

 • Електронні москітні пристрої, розроблені за новітніми сучасними технологіями, які представлені на сайті інтернет - магазину «Електровоз».

   

Такі електропастки або відлякувачі комах, на відміну від вищезгаданих, екологічні, безпечні для людини (деякі види рекомендуються навіть для дитячих кімнат):

 1. Без шкідливих випромінювань;
 2. Не викликають алергії;
 3. Практично безшумні;
 4. Без неприємних запахів і диму.

Крім принципу дії, покупцеві слід звернути увагу на наступні характеристики:

 1. Для яких видів комашок призначений прилад. Універсальний для всіх, для літаючих, конкретно для комарів і мошок;
 2. Місце застосування:
 • Усередині приміщень, житлових квартир, у наметі;
 • Для вулиці, водонепроникні (на дерево);
 • Універсальні
 1. Площа або радіус дії (охоплення маленької кімнати або великого простору);
 2. Для приватних житлових будинків, або промисловий (наприклад, на фермі, для домашніх корів). Єдине УФ джерело світла у корівнику буде приманювати до себе і знищувати усіх літаючих переносників хвороб;
 3. Стаціонарний, що працює тільки від мережі, або бездротовий (переносний на акумуляторі, зі зручним портативним корпусом);
 4. Компанія виробник.

 

Принцип роботи пасток для комарів

Принцип дії одних електроприладів це приманювати комах до пастки і знищувати їх там малим електричним зарядом, а інших відлякувати мошкару.

Ультрафіолетовий світильник від комарів (пастка-знищувач) для житлових кімнат будинку, дачі. Це є водонепроникний вуличний тип, для відпочинку у дворі, на природі (у кемпінгу, дворі, на рибалці). Пастка для комарів оснащена приманкою, у вигляді ультрафіолетових ламп, визначеного діапазону. УФ ліхтар привертає комарів, а сітка, яка знаходиться під напругою малого струму, вражає кровососів, що підлітають. Напруга пристрою абсолютно безпечна для людини. У багатьох моделях світильників є знімні піддони, звідки загиблі мошки легко видаляються. Світлодіодна лампа, з антимоскитним елементом, є також і економним джерелом світла. Наприклад, світлодіод 3 Вт дає блакитне світіння у 180 Лм. Найчастіше світильник і вбивця комарів, оснащується акумулятором (заряджаються навіть від USB). Ліхтар може працювати без мережі 4-20 годин, залежно від яскравості світіння.

      

Відлякуючий ультразвуковий пристрій, що генерує низькочастотні електромагнітні хвилі. На відміну від першого, він не вбиває, а відлякує мошкару. Ультразвук певного діапазону надає відлякуючу дію на комарів і в той же час безпечний для нервової системи людини і тварин.

Переваги світильників від комарів в інтернет магазині Elektrovoz 

На сайті інтернет-магазину «Електровоз» представлені сучасні електричні Москитні світильники знищувачі комах відмінної якості, від відомих світових виробників.

Ми цінуємо Ваші позитивні відгуки щодо обслуговування і нашого товару (довговічність, доступна ціна, матеріали). Завжди готові виконати замовлення без жодних нарікань і у найкоротші терміни. Доставка здійснюється автоперевізниками України по усій країні.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину