Приймаємо замовлення через кошик та по телефону. Працює доставка Новою Поштою та безконтактний самовивіз. Доступ в торгівельний зал обмежений в зв’язку з карантином. Дякуємо за розуміння.
м. Львів, вул. Зелена, 251
Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 9:00 до 14:00
Каталог товарів
Каталог товаров

Стабілізатори напруги

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Немає на складі

Швидке замовлення

Стабілізатори напруги призначені щодо захисту електрообладнання від перепадів напруги у електромережі, перетворюючи їх у стабільну напругу 220 Вольт. Інтернет-магазин «Електровоз» пропонує купити стабілізатори напруги хорошої якості за демократичною ціною: для будинку, офісу, квартири, приватного господарства, невеликого виробництва.

Ви, напевно, звертали увагу на блимання лампочок, раптове відключення світла, або миготливий індикатор годинників електроприладів, то свідчить щодо неполадків у мережі під час Вашої відсутності вдома. Причини стрибків напруги можуть бути різні: близька / віддалена відстань до трансформаторної станції, втрати напруги по шляху електропроводки, аварії у мережі, зварювальні роботи у Вашій оселі, та інші багато факторів, що не залежать від Вас. Для запобігання виходу з ладу усієї дорогої техніки: телевізора, комп'ютера, котла опалення, пральної машини, кондиціонера, необхідно встановити стабілізатор напруги для будинку. Встановлений на вході у квартиру потужний апарат усуне головну причину поломки апаратури і забезпечить їй надійну і тривалу роботу.

На фото представлений принцип роботи

  Применение стабилизатора напряжения

Види стабілізаторів напруги

Наш каталог надає побутові стабілізатори напруги таких типів:

 1. Інверторний, що має максимально швидку реакцію у разі зміни вхідної напруги, до 1-2 мілісекунд. Цей апарат подвійного перетворення (змінний струм, що виходить з електромережі перетворюється у постійний струм і потім у змінний: стабільно 220В, з малою похибкою 1%). Інверторний стабілізатор за своїми характеристиками кращий, тому він застосовується для чутливої ​​техніки вдома, для медустанов, виробництва.
 2. Тиристорний (а також сімісторний) - пристрій відмінної якості. Ці стабілізатори мають електронні ключі і швидкість реакції до 20 мілісекунд. Апарати широко застосовуються для всього обладнання будинку (телевізор, домашній кінотеатр, комп'ютер, факс, принтер), а потужні для виробництва (верстати, будь-які насоси низького і високого тиску, двигуни).
 3. Безтрансформаторний, з широтно-імпульсною модуляцією. За допомогою аналогових фільтрів згладжуються імпульсні перешкоди у мережі (на вході / виході). Застосовується з приладами малої потужності.
 4. Релейний, з мікропроцесорним управлінням, з регулюванням вихідної напруги з точністю (220В ± 8% на усьому діапазоні вхідних напруг). Переваги даної моделі, за найкращою ціною: висока швидкість реакції - менше 20 мс, а недолік невисока точність регулювання вихідної напруги (8%). Доцільно застосовувати з приладами малої потужності.
 5. Електромеханічний (сервопривідний), який забезпечує високу точність стабілізації у широких межах за значенням і за тривалістю. Апарати ідеально підійдуть щодо умов з хронічно - низькою напругою мережі живлення і з підтриманням високої точності напруги (220 В ± 3%). Сервопривідний стабілізатор має підвищену стійкість до перевантажень і забезпечує плавне регулювання вихідної напруги. Застосовується щодо мереж без швидких стрибків напруги, працює у разі низької температури.

Стабілізатори, що не представлені в цьому розділі:

 1. Паралельний (параметричний), який знаходить застосування серед радіоаматорів, або у промислових аудіопристроїв високої якості. Застосовуються щодо дотримання відразу трьох умов: (1) Напруга живлення набагато перевершує напругу, яку необхідно отримати (у 2 і більше разів). (2) Навантаження має невисоку потужність. (3) Струм, споживаний навантаженням, змінюється у малих межах.
 2. Стабілізатор з малим падінням напруги, який стабілізує напругу і струм. Застосовується, наприклад, для живлення світлодіодів.

Стабілізатори характеризуються:

 • За типом мережі:
 1. однофазні 220, 230, 240 В;
 2. трифазні 380, 400, 415 В;
 • За способом кріплення: на підлозі, настінний або переносний прилад. Багато моделей можна ставити і на горизонтальну поверхню, або повісити на стіну;
 • За габаритними розмірами: громіздкі або компактні апарати;
 • За розміщенням: у приміщеннях, або на вулиці. Стабілізатори для вулиці працюють за низьких температур, у захищеному корпусі від дощу і пилу (ступінь захищеності IP56);
 • За наявністю індикації, яка зрозуміло, відображає режими роботи. 

Інтернет-магазин «Електровоз» пропонує недорого купити прості у використанні прилади, якими можуть керувати усі члени Вашої родини.

На фото підключення усієї апаратури будинку, або квартири через стабілізатор напруги: 

Стабилизатор напряжения для всей квартиры

Як вибрати стабілізатор напруги

З огляду на усі характеристики, що перераховані вище, стабілізатор напруги підбираємо за головним критерієм - потужності.

1. У разі, коли стабілізатор напруги купується не для якогось конкретного пристрою, а для декількох електроприладів, тоді слід підібрати стабілізатор за потужністю, що перевищує усю суму потужностей, використовуваного електрообладнання.

2. Часто електрообладнання, під час запуску, вимагає більше потужності, ніж у звичайному режимі роботи. Це все прилади, з електродвигунами (опалювальний котел, пилосос, холодильник, пральна машина, насос). Пускова потужність, що указана в паспорті приладу, в середньому у 3 рази перевищує робочу потужність електроприладу. Тому підбирати стабілізатор необхідно виходячи з пускової потужності.

3. Стабілізатор напруги 220 В рекомендується купувати з 25-30% запасом від споживаної потужності навантаження:

 • Через зниження напруги, що може виникнути у електромережі. Наприклад, потужність пристрою становить 5 кВт, тоді у разі зниження напруги до 180 Вт, а не покладених 220В, коефіцієнт перетворення складатиме 220/180 = 1,22. Щодо приладу у 5,5 кВт необхідно придбати стабілізатор потужністю 5 х 1,3 = 6,5 кВт;
 • Щодо запасу потужності, якщо у подальшому Ви придбаєте додаткові електричні пристрої.

4. Крім потужності стабілізатора, важливу роль становить функція регулювання вихідної напруги, тому, що прилади європейських виробників часто мають спожиту напругу не 220В, а 230В.

5. Раціональні покупці розуміють, що найдешевші товари обходяться у результаті занадто дорого. Тому ціна на стабілізатор напруги хорошої якості не може бути, занадто низькою.

 

Переваги покупки в Elektrovoz.com.ua


Ми відповімо на Ваші питання і допоможемо вибрати стабілізатори з необхідними характеристиками для будинку, а також стабілізатори напруги для дачі, за найкращою ціною.

Наш досвід продажу стабілізаторів напруги, постійне вивчення ринку і відгуків покупців гарантовано забезпечать Вам вдалу покупку.

Ми працюємо з надійними українськими виробниками напряму, без посередників.

У каталозі Elektrovoz.com.ua представлений широкий асортимент якісних пристроїв: електролічильники, джерела безперебійного живлення UPS, стабілізатори, що мають різні призначення, габарити і вартість.

Швидка доставка здійснюється по місту Києву і Львову, а також в усі населені пункти України.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину